Produkty

Choinka jodła kaukaska w donicy 120-150 cm

Kliknij aby powiększyć

Choinka jodła kaukaska w donicy 120-150 cm

Kod: 662871

|
Jeśli szukasz ciemnozielonego drzewka, które nie będzie gubiło igieł z każdym poruszeniem gałązki, jodła kaukaska w donicy będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ten gatunek drzewa cechuje raczej tendencja do zasychania igieł na gałęziach niż ich opadania. Dzięki temu w domu jest o wiele mniej bałaganu. Do tego rozłożyste gałęzie pozwolą Ci stworzyć fantazyjną, choinkową aranżację.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wysokość choinki: 120 - 150 cm

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

70 cm

Długość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dekoracja domu na Boże Narodzenie

Parametry indywidualne

Rodzaj drzewka

jodła kaukaska

Informacje dodatkowe

choinka w donicy
Jodła kaukaska w donicy będzie stanowiła fenomenalną dekorację domu na Boże Narodzenie. Drzewko ma miękkie igły. Dzięki temu nie musisz obawiać się poranionych palców podczas przystrajania choinki. Jej ciemny kolor sprawia, że dekoracje w każdym kolorze będą doskonale prezentowały się na jej tle. Jeśli zdecydujesz się na jej zakup, to przez całe Święta w Twoim domu będzie unosił się wspaniały zapach żywicy, świeżego drewna i igliwia. Jodła kaukaska w donicy 120-150 cm to niewysokie drzewko, które możesz postawić na stole, parapecie czy bezpośrednio na podłodze. Ponieważ drzewko posadzone jest w doniczce, poprzez jego podlewanie dłużej utrzymasz jego zieleń. Po Świętach może stać się ono ozdobą Twojego tarasu lub możesz zasadzić je w ogrodzie.
Ocena
1 komentarz
19.12.2018
Ceny inne w sklepie stacjonarnym, a inne w Internecie. Tak samo z podanymi wysokościami. Poza tym nie są już w większości dostępne. Beznadzieja!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Cena dotyczy zamówień w sklepie internetowym złożonych za pośrednictwem strony internetowej bądź infolinii. Ceny w sklepach stacjonarnych mogą się różnić. Ponadto, prosimy o uwzględnienie, że status dostępności produktów podlega zmianom i może ulec zmianie pomiędzy wizytą na stronie internetowej a wizytą w sklepie stacjonarnym w celu dokonania zakupu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Co zrobić z drzewkiem bożonarodzeniowym po świętach?

 • Urządzanie

  Jaki stojak pod choinkę wybrać?

 • Ogród

  Jak dbać o żywą choinkę?

Ocena i komentarz dla:

Choinka jodła kaukaska w donicy 120-150 cm