Produkty

Choinka jodła kaukaska w donicy 80-100 cm

Kliknij aby powiększyć

Choinka jodła kaukaska w donicy 80-100 cm

Kod: 662870

|
Jodła kaukaska w donicy jest klasyczną świąteczną ozdobą, na której tle Twoje dekoracje będą prezentowały się jeszcze piękniej. Ten rodzaj drzewa iglastego charakteryzuje się wyjątkową odpornością, co oznacza niewielką utratę igieł i minimalizuje konieczność ciągłego sprzątania. Odpowiednio pielęgnowana jodła bez problemu przetrwa z Tobą do kolejnego Bożego Narodzenia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Wysokość choinki: 80 - 100 cm

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

135 cm

Długość opakowania

120 cm

Szerokość opakowania

120 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dekoracja domu na Boże Narodzenie

Parametry indywidualne

Rodzaj drzewka

jodła kaukaska

Informacje dodatkowe

choinka w donicy
Jodła kaukaska w donicy 80-100 cm jest tradycyjną świąteczną ozdobą. Z jej pomocą wyzwolisz w Twoim domu ducha Bożego Narodzenia. Naturalne drzewko jest świetną alternatywą dla choinki wykonanej z tworzywa sztucznego. Zapach lasu doskonale uzupełni wigilijną woń podczas kolacji. Żywy kolor igieł stanowi dodatkową atrakcję wizualną. Twoje świąteczne ozdoby na tle naturalnych igieł zaprezentują się jeszcze piękniej niż zwykle. Jodła kaukaska sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i w biurze czy szkole. Drzewko umieszczone jest w donicy. Dzięki temu nie ma potrzeby kupowania oddzielnego stojaka. Sama donica również może stać się elementem dekoracyjnym. Odpowiednio pielęgnowana jodła nie będzie tracić igieł i może towarzyszyć się w trakcie kolejnych Świąt Bożego Narodzenia.
Ocena
1 komentarz
19.12.2018
Ceny inne w sklepie stacjonarnym, a inne w Internecie. Tak samo z podanymi wysokościami. Poza tym nie są już w większości dostępne. Beznadzieja!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Cena dotyczy zamówień w sklepie internetowym złożonych za pośrednictwem strony internetowej bądź infolinii. Ceny w sklepach stacjonarnych mogą się różnić. Ponadto, prosimy o uwzględnienie, że status dostępności produktów podlega zmianom i może ulec zmianie pomiędzy wizytą na stronie internetowej a wizytą w sklepie stacjonarnym w celu dokonania zakupu.

 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jaki stojak pod choinkę wybrać?

 • Urządzanie

  Co zrobić z drzewkiem bożonarodzeniowym po świętach?

 • Ogród

  Jak dbać o żywą choinkę?

Ocena i komentarz dla:

Choinka jodła kaukaska w donicy 80-100 cm