Produkty

Kabina prysznicowa walk-in Armazi 100 cm chrom

Kliknij aby powiększyć

Kabina prysznicowa walk-in Armazi 100 cm chrom

Marka: Armazi

Marka: Armazi

Kod: 522304

|
 • dobrze sprawdzi się w warunkach dużej wilgotności
 • można montować prawo- lub lewostronnie
 • nowoczesny wygląd
Kabina prysznicowa walk-in Armazi chrom to bardzo funkcjonalny dodatek do każdej łazienki. Dobrze sprawdza się w warunkach dużej wilgotności. Kabina nadaje się do montażu lewo- i prawostronnego. Nowoczesny wygląd pasuje do współczesnych wnętrz. Dołączony do zestawu uchwyt pozwala na wygodną regulację głębokości kabiny.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor profilu: chrom

Główne Cechy

 • Szkło transparentne

  Szkło transparentne

 • Gwarancja

  Gwarancja

 • Profil: chrom

  Profil: chrom

 • Grubość szkła

  Grubość szkła

Parametry logistyczne

Długość opakowania

195 cm

Waga brutto

40 kg

Szerokość opakowania

190 cm

Wysokość opakowania

100 cm

Wymiary produktu

100 x 195 cm

Grubość szkła

8 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Sposób otwierania drzwi

walk-in

Parametry indywidualne

Seria

Classico

Marka

Armazi

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

5908264689960

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

szkło

Kolor profilu

chrom

Kolor szyby

transparentne
Kabina prysznicowa walk-in Armazi 100 cm chrom jest bardzo dobrym dodatkiem do każdej łazienki. Jej nowoczesny design sprawia, że z łatwością dopasujesz ją do współczesnych wnętrz. Produkt z serii Classico dobrze funkcjonuje w warunkach dużej wilgotności. Wykonany jest ze szkła. Dzięki temu nie zaszkodzi mu stały kontakt z wodą. Kabina prysznicowa walk-in Armazi chrom może być montowana w prawą oraz w lewą stronę. Dzięki temu łatwiej dopasujesz ją do układu swojej łazienki. Produkt ten jest także wyposażony w uchwyt stabilizacyjny. Dzięki niemu zdołasz regulować głębokość kabiny. Chromowane profile nadają kabinie elegancki charakter. Zapoznaj się również z innymi akcesoriami prysznicowymi dostępnymi w asortymencie sklepów Castorama.
Ocena
5 komentarzy
10.05.2020
Bardzo kiepska jakość. Jak w poprzednich komentarzach, mi również rozsypała się szyba na drobne kawałeczki, przy wkładaniu profilu - dodatkowo kalecząc ręce! ...nie polecam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz oraz przekazanie tych informacji. Opisane kwestie w sposób szczególny zwróciły naszą uwagę i bardzo nas zaniepokoiły, dlatego prosimy uprzejmie o telefoniczny lub mailowy kontakt ze sklepem w celu złożenia reklamacji. Numery kontaktowe do wszystkich Castoram na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Z kolei jeśli wolałby się Pan z nami skontaktować drogą mailową, to zachęcamy do skorzystania z formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

11.03.2020
Jakość straszna, podczas wkładania szyby w profile rozpadła się w rękach w drobny mak.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę wiadomość. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Uprzejmie informujemy, że przysługuje Pani prawo do złożenia reklamacji, z którego skorzystać może Pani w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski. Aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu tego procesu w opisanej sytuacji, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub osobiście z działem Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski: www.castorama.pl/sklepy

10.03.2020
Fatalna jakość, pękła przy montażu..na szczęście oprócz drobnych zadrapań nikomu nic się nie stało....
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz oraz przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. W celu jej rozwiązania, prosimy uprzejmie o skontaktowanie się z dowolnym, wybranym przez siebie sklepem Castorama na terenie całego kraju. Numery kontaktowe oraz adresy sklepów można znaleźć pod adresem: www.castorama.pl/sklepy Dołożymy wszelkich starań, by Pani zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe.

28.02.2020
W moim przypadku nie dotrwała do montażu, rozsypała się na malutkie (ostre) kawałki podczas wyjmowania z pudełka - rozcinając mi głowę - na szczęści drugiej osobie nic się nie stało.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę wiadomość. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Bardzo zależy nam na jej niezwłocznym zbadaniu i wyjaśnieniu, dlatego będziemy ogromnie zobowiązani, jeśli skontaktuje się Pan z wybranym sklepem Castorama na terenie kraju celem złożenia reklamacji oraz doprecyzowania wszelkich szczegółów, abyśmy mogli przekazać je osobom odpowiedzialnym za produkty z tego segmentu. Skontaktować się z nami można również telefonicznie lub poprzez formularz dostępny pod adresem: www.castorama.pl/kontakt Wszelkie dane na temat naszych sklepów, a więc ich adresy oraz numery kontaktowe można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

22.01.2020
Jakość strasznie niska, pękła przy montażu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. To dla nas smutna wiadomość, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja. Przypominamy, że Klientom naszego sklepu przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, czego dokonać można w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Dołożymy wszelkich starań, by zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje kabin prysznicowych - jaką kabinę prysznicową wybrać?

 • Urządzanie

  Luksusowa łazienka – jak ją zaprojektować?

 • Wykończenie

  Łazienka z kabiną prysznicową – inspiracje

Ocena i komentarz dla:

Kabina prysznicowa walk-in Armazi 100 cm chrom