Produkty

Kantówka iglasta strugana 18 x 34 x 2200 mm

Kliknij aby powiększyć

Kantówka iglasta strugana 18 x 34 x 2200 mm

Kod: 318194

|
Planujesz samodzielny montaż stołu lub kwietnika, ale obawiasz się, że trwały materiał będzie zbyt trudny do własnoręcznej obróbki? W takim razie kantówka z drewna sosnowego stworzona została z myślą o Tobie – element jest odporny na zadrapania oraz pęknięcia, ale z łatwością możesz pociąć go na mniejsze kawałki. Posiada elegancki naturalny kolor, więc prezentuje się szczególnie elegancko.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

220 cm

Długość opakowania

1.8 cm

Szerokość opakowania

3.4 cm

Waga brutto

0.74 kg

Grubość kantówki

18 mm

Wymiary produktu

34 x 2200 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo, kostrukcje drewniane

Profil

4-stronnie zaoblona

Impregnacja

nie

Poziom wilgotności drewna

12-18%

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

gładka

Nr referencyjny

8322

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowe

Kolor

naturalny

Wykończenie

strugana
Czy wiesz, że niezachowanie odpowiednich wymiarów i proporcji podczas montowania balustrady lub mebla może niekorzystnie wpłynąć na stabilność całej konstrukcji? Jeśli szukasz materiału, któremu z łatwością nadasz odpowiedni kształt, koniecznie zaopatrz się w kantówkę z drewna sosnowego – za pomocą podstawowych narzędzi z powodzeniem potniesz ją na mniejsze kawałki. Przedmiot nadaje się do pokrycia impregnatem, dzięki czemu możesz zabezpieczyć go przed korozją – ma to istotne znaczenie jeśli chodzi o elementy użytkowane na świeżym powietrzu. Kantówka posiada naturalny kolor i strukturę drewna, zatem prezentuje się szczególnie elegancko. Szukasz materiału, który jest zarówno trwały, jak też łatwy w obróbce? Już teraz sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w kantówkę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Ocena
1 komentarz
13.06.2019
No cóż, niestety kantówki które powinny mieć jednakowy wymiar( kupione 12 sztuk) okazały się być różnych rozmiarów i o ile ma się w planach docinanie to ok, ale jesli chcesz konkretnie wymiae 2,20 to przygotuj sie na docinanie centymetra czy pół, bo niektóre deski mają 2,21 albo inne wymiary...
Do tego zakupine deski okazały się strasznie krzywe, po polozeniu deski na podlodze, bylo widac jak opiera się na niej tylko koniuszkami, tworząc łuk.. i dotyczylo to obu kompletów (2x6 sztuk desek, tak jak są pakowane)
Wiec niestety nie polecam.... :(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli markiza nie spełniła Pana wymagań w kwestii koloru. Rzeczywiście, jedna z fotografii sugerować może, że kolor, mimo zaznaczenia tego w specyfikacji produktu nie jest szary, dlatego przekazaliśmy tę kwestię odpowiednim osobom celem zmiany zdjęcia. Przypominamy również, że naszym Klientom przysługuje prawo do składania reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Kantówki strugane – wybór i zastosowanie

 • Wykończenie

  Budujemy donicę z kantówki – prosty poradnik dla majsterkowicza

 • Wykończenie

  Jak zrobić budę dla psa?

Ocena i komentarz dla:

Kantówka iglasta strugana 18 x 34 x 2200 mm