Produkty

Kaseta metalowa Metalkas TG-6PSR

Kliknij aby powiększyć

Kaseta metalowa Metalkas TG-6PSR

Marka: Metalkas

Marka: Metalkas

Kod: 166503

|
Kaseta metalowa do przechowywania pieniędzy sprawdzi się znakomicie nie tylko na wyposażeniu lokali usługowych, ale też w domach i mieszkaniach. W jej wnętrzu umieścisz monety i banknoty i w rezultacie będziesz przechowywał swoje oszczędności nie tylko w bezpieczny, ale też w uporządkowany sposób. Kasetka została wykonana solidnie i wyposażono ją w zamek cylindryczny patentowy.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

17 cm

Wysokość opakowania

10 cm

Szerokość opakowania

25 cm

Waga brutto

3.3 kg

Parametry indywidualne

Marka

Metalkas

Informacje dodatkowe

posiada wkład na pieniądze

Typ zamka

cylindryczny patentowy na klucz

Nr referencyjny

TG6PSR

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal malowany proszkowo
Dostępna tu kaseta metalowa to produkt, dzięki któremu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Przeznaczona jest bowiem do przechowywania pieniędzy i możesz ją wykorzystać zarówno w swoim domu, jak i w lokalu usługowym. W rezultacie jej zastosowania, Twoje oszczędności lub utarg będą przechowywane nie tylko w bezpieczny, ale także w uporządkowany sposób. Kasetka została wyposażona w specjalny zamek, który zamyka się na klucz. Ponadto wykonano ją z metalu i jest solidna. Dzięki temu będzie Ci dobrze służyć przez wiele lat i będzie stanowiła znakomite zabezpieczenie dla Twoich pieniędzy. Dodatkowo ma ona kompaktowe rozmiary, dlatego możesz ją łatwo schować w ustronnym miejscu, tak aby dodatkowo zapewnić sobie poczucie komfortu.
Ocena
5 komentarzy
29.01.2019
Absolutnie nie polecam zakupu kasetki. Jeden rzut o beton i kasetka się otwiera. Łatwizna dla złodziei. A jak już się zdecydujesz, to lepiej nie bierz faktury z adresem....ułatwiasz złodziejowi pracę
04.02.2018
Prowadząc swój biznes zawsze dbałem o bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dlatego powyższy produkt - Kaseta metalowa Metalkas TG-6PSR - idealnie wpisuje się w przyjęte przez moją działalność standardy RIGCZ i pozwala mi chronić tego co w mym przedsiębiorstwie najważniejsze.
30.11.2015
A jak jest w środku?
29.11.2015
Ja tam trzymam dokumenty i ważne wszystkie inne papiery, paszporty i stare nawet książeczki zdrowia. klucz mam tylko ja, to wiem, że mi nikt tam zaglądał nie będzie.
06.10.2015
oooo, kupiłam właśnie taką w dwóch egzemplarzach, bo jedną dałam do sklepu mojego, a drugą na oszczędności do domu. chociaż córka mnie goni, żebym pieniądze w banku trzymała, to ja jednak bardziej ufam metalowej skrzynce
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Zamek szyfrowy – gdzie może się przydać?

 • Urządzanie

  Rodzaje kasetek – jaką wybrać do domu?

 • Urządzanie

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze sejfu domowego?

Ocena i komentarz dla:

Kaseta metalowa Metalkas TG-6PSR