Produkty

Klej do siatki Atlas Premium 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Klej do siatki Atlas Premium 25 kg

Marka: Atlas Premium

Marka: Atlas Premium

Kod: 907842

|
Klej do siatki jest produktem, który zastosujesz podczas ocieplania elewacji Twojego domu. Produkt doskonale sklei warstwy styropianu. Ponadto nadaje się do zatapiania siatki zbrojącej. Klej jest niezwykle wytrzymały – wyróżnia się odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu kawałki styropianu pozostaną idealnie zespolone przez wiele lat.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

54 cm

Szerokość opakowania

35 cm

Waga brutto

25 kg

Waga w opakowaniu

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

4 - 5 kg / m2

Maksymalna grubość warstwy

2 - 5 mm

Metoda aplikacji

ręczna

Parametry indywidualne

Marka

Atlas Premium

Okres przechowywania

12 miesięcy

Nr referencyjny

ZKZ-PM-25-MC

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

szary
Jeżeli chcesz należycie wykonać ocieplenie elewacji swojego domu, zaopatrz się w klej do siatki w kolorze szarym. Przy pomocy produktu z łatwością skleisz ze sobą kawałki styropianu. Dodatkowo z powodzeniem zastosujesz preparat do zatapiania siatki zbrojeniowej. Zaletą kleju jest doskonałe przyleganie do powierzchni, w związku z czym wnętrze Twojego domu pozostanie idealnie ocieplone przez wiele lat. Klej charakteryzuje także wysoka wydajność, zatem możesz użyć produkt na dużej powierzchni. Opakowanie w postaci papierowego worka z łatwością zamkniesz, dlatego też możesz zachować niewykorzystaną ilość zaprawy klejowej w późniejszym czasie. Aplikacja produktu jest wygodna – klej rozprowadzisz ręcznie przy pomocy podstawowych narzędzi.
Ocena
1 komentarz
09.07.2019
Tragedia chyba producent zamiast opisać ten produkt jako szybkowiążący klej do styropianu przez pomyłkę opisał to coś jako klej do zatapiania siatki. Produkt nie warty złotówki. Odradzam każdemu. Narobiłem sobie tylko kłopotu Kupiłem później Castoramowy Dial i bije to coś na głowę. Nigdy więcej firmy Atlas
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, przykro nam, jeśli ten klej nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji tej kwestii z jednym z naszych doradców, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego zdarzenia oraz zaproponuje jego możliwe rozwiązanie.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Ocieplić dom czy zmodernizować instalację c.o. – od czego zacząć?

 • Budowa

  Termomodernizacja budynku – kiedy na dom pasywny już za późno

 • Budowa

  Czym są mostki akustyczne

Ocena i komentarz dla:

Klej do siatki Atlas Premium 25 kg