Produkty

Klej gipsowy T Dolina Nidy 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Klej gipsowy T Dolina Nidy 25 kg

Marka: Dolina Nidy

Marka: Dolina Nidy

Kod: 945164

|
 • dobra przyczepność i wytrzymałość
 • optymalny czas wiązania
 • naturalne pochodzenie
Klej gipsowy to doskonały sposób na mocowanie płyt zespolonych oraz gipsowo-kartonowych. Nadaje się do przeprowadzania różnych prac budowlanych, zwłaszcza jeśli planujesz montaż izolacji termicznej i akustycznej na ścianach lub sufitach. Formuła kleju została wzbogacona o dodatki modyfikujące, które sprawiają, że konsystencja produktu staje się plastyczna i łatwa w rozprowadzeniu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

60 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

25 kg

Waga w opakowaniu

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

średnio zużywa się ok. 2,5 - 5 kg na 1 m2, w zależności od stopnia równości podłoża i przyjętej metody klejenia

Metoda aplikacji

ręczna

Powierzchnia aplikacji

stabilna i oczyszczona z zanieczyszczeń

Parametry indywidualne

Marka

Dolina Nidy

Okres przechowywania

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

nie jest przewidziany do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych na sufitach (zalecany montaż na ruszcie)

Nr referencyjny

DN-KGT-25-MC

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

szary
Prezentowany produkt to uniwersalny klej gipsowy, który przeznaczony jest do wspomagania prac budowlanych polegających na spoinowaniu różnego rodzaju materiałów. Nadaje się do wykorzystania zwłaszcza przy mocowaniu płyt gipsowo-kartonowych oraz płyt zespolonych. Dzięki jego wykorzystaniu z łatwością poradzisz sobie z montażem izolacji cieplnej oraz akustycznej – przy jego pomocy bez trudu przytwierdzisz je na stałe do powierzchni ściany. Formuła kleju oparta jest na dodatkach modyfikujących, które sprawiają, że masa po zmieszaniu z wodą staje się niezwykle plastyczna i łatwa w aplikacji. Klej pakowany jest w duże opakowanie, dzięki czemu nie musisz przerywać pracy na skutek jego braku. Pozostałość kleju możesz natomiast zużyć innym razem, gdyż nadaje się on do sezonowania.
Ocena
5 komentarzy
26.04.2020
Klej nie nadaje sie do klejenia płyt gk.
Bardzo duży skurcz (jakby gips budowlany) płyta po przyklejeniu odeszła cała od sciany. Oczywiście na infolini umywają ręce.
NIE POLECAM doklejenia płyt.

Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. To dla nas przykra informacja, jeśli nie udało się Panu przeprowadzić zaplanowanych prac, używając zakupionego kleju. Zachęcamy do skonsultowania tej kwestii z doradcą fachowym z działu Budowlanego, który, po weryfikacji, postara się ustalić przyczyny tej sytuacji jak i odnaleźć satysfakcjonujące Pana rozwiązanie. Z doradcą skonsultować się można zarówno osobiście jak i telefonicznie: www.castorama.pl/sklepy

30.03.2020
Kupiłem 5 worków Castoramie Komorniki. Masakra. Po pierwsze wybrałem ten ponieważ 2 lata temu tym samym okleiłem całe piętro gk. Dziś otworzyłem worek i juz na wstępie zaskoczył mnie kolor kleju. Wcześniej był ciemno szary a ten ma kolor jasnoszary. Ale ok. To zrobiłem zgodnie z opisem pół worka i nagle wszystko stwardlo. Wg mnie w środku nie jest to klej tylko sam gips.
Postanowiłem rozrobić ćwiartke worka z cieplejszą wodą. I udało się bo 1 płytę przykleilem ale przy drugiej zjadłem bo znów wszystko to co zostało stwardlo.
Masakra, nie polecam juz tego produktu. Straciłem tylko czas, nerwy i kasę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przykro nam, jeśli ostatnio zakupiony klej nie spełnił Pana oczekiwań w takim samym stopniu, jak wcześniej. Przypominamy, że może Pan złożyć reklamację w dowolnym sklepie Castorama w Polsce, również telefonicznie lub internetowo: www.castorama.pl/sklepy Informujemy również, że opisana kwestia poddana zostanie weryfikacji poprzez osoby odpowiedzialne za tego typu produkty.

29.05.2019
Kładzie sie bardzo dobrze tylko trzeba odpowiednią konsystencje rozrobić, do 30 minut można korygować a potem jak skała. Przy próbie oderwania płyty k-g po około 15 minutach, na niektórych plackach wyrwał sie tynk cementowo wapienny od ściany a nie sam klej.
21.08.2018
Kiepski klej, zawiera większe kawałki prawdopodobnie piasku jako wypełniacze, kladzie się bardzo niewygodnie. Schnie jak zwykły gips i ma duży skurcz, pęka. Nie polecam.
22.06.2015
"KLEJ GIPSOWY T DOLINA NIDY 25 KG" - "Waga w opakowaniu 10,5 kg"
Zdecydujcie się czy 25 kg czy 10,5 kg a może to opakowanie waży 14,5 kg ? ;)
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Klejenie płyt gipsowo-kartonowych krok po kroku

 • Budowa

  Łazienka połączona z sypialnią - za i przeciw

 • Budowa

  Jak oszacować koszty remontu domu?

Ocena i komentarz dla:

Klej gipsowy T Dolina Nidy 25 kg