Produkty

Klej montażowy Den Braven Mamut 290 ml

Kliknij aby powiększyć

Klej montażowy Den Braven Mamut 290 ml

Marka: Den Braven

Marka: Den Braven

Kod: 316819

|
 • klei bez podpierania, natychmiastowa przyczepność
 • do powierzchni gładkich i porowatych, suchych i wilgotnych
 • bardzo dobrze przyczepny do większości podłoży budowlanych
Zamiast śrub, kołków czy gwoździ możesz zastosować w łączeniu i mocowaniu prezentowany klej montażowy Mamut. Ze względu na jego natychmiastową przyczepność, masz szansę za jego pomocą przytwierdzić do gładkich podłoży pionowych nawet bardzo ciężkie elementy bez konieczności ich podpierania – na przykład blaty, parapety czy półki.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.56 kg

Szerokość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

23.4 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Czas pełnego wiązania

24 h

Czas schnięcia otwartego

3 - 10 minut

Temperatura aplikacji

5 - 40°C

Gęstość

1,50 kg/l

Powierzchnia aplikacji

podłoże czyste i suche, jednorodne, wolne od tłuszczu, pyłu i luźnych cząstek

Metoda aplikacji

aplikator dołączony do opakowania

Wydajność

150-230 g/m2

Obszary zastosowania

przyklejanie materiałów izolacyjnych, wykończeniowych lub dekoracyjnych

Parametry indywidualne

Okres przechowywania

12 miesięcy w fabrycznym, zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

wydajność uzależniona od wagi i rozmiaru klejonego elementu

Marka

Den Braven

Nr referencyjny

117586

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

polimery z silanami

Kolor kleju

biały
Produktem, który znacznie ułatwi Ci wszelkie prace montażowe, jest specjalistyczny klej z serii Mamut. Jego siła i czas wiązania są tak wyjątkowe, że masz szansę zastąpić nim kołki, gwoździe i śruby, zyskując tym samym estetyczny i bezinwazyjny sposób na mocowanie i łączenie. Za pomocą tego elastycznego spoiwa możesz na przykład przytwierdzić do ściany blat, zainstalować parapet, powiesić lustro czy parapet bez konieczności podpierania tych elementów – jego przyczepność działa natychmiastowo. Jest wysoce uniwersalny, ponieważ nadaje się zarówno do pomieszczeń, jak i na zewnątrz, a także współpracuje z wszelkimi podłożami – nawet gładkimi i wilgotnymi; za pomocą tego kleju montażowego możesz wykonać wiele prac wykończeniowych, budowlanych i dekoracyjnych.
Ocena
14 komentarzy
29.01.2020
Wszyscy piszą praktycznie o drobnicy. Ja nim przykleiłem kamienny bardzo twardy blat w łazience, który jest podparty z jednej strony i przyklejony dwoma rantami do ślizgich płytek. Efekt już prawie 4 lata minęły i nawet milimetra obsunięcia. Jestem mega zadowolony z niego!
06.12.2019
Super klej! Jest bardzo gęsty, więc potrzeba dobrego pistoletu, żeby go wycisnąć, ale dzięki temu robi robotę. Kleiłem listwy przypodłogowe do bardzo krzywych ścian i trzyma w każdym miejscu, nic nie sprężynuje i się nie odkleja. Dodatkowo półki i wieszaki do ściany z płytek, bo bałem się wiercić - egzamin zdany w 100%. Klej warty swojej ceny.
01.12.2019
Bardzo dobry klej klei natychmiast po całkowitym utwardzeniu nie do oderwania.
Polecam
19.10.2019
Rewelacja,bardzo silny klej. Przykleiłem nim próg od drzwi zewnętrznych bo latał luźny. Tym co zostało przykleiłem parę płytek na zabudowie wc. Teraz chce kupić go do zamocowania lustra.
30.09.2019
Ten klej daje radę. Zrobił robotę za mnie, uwalniając od główkowania i prowizorki. Przykleiłem nim nakładkę na parapet, kratki wentylacyjne, drewniane listewki, kątowniki aluminiowe - wszystko trzyma jak należy. Polecam
08.06.2019
Bardzo dobry klej najlepszy jaki kiedykolwiek miałem !
09.03.2019
Beznadziejny klej, U mnie po kilku użyciach wylądował w śmieniu, próbowałem nim przyklejać m.in aluminiowe listwy kątowe, drewniane listwy podłogowe, kawałki paneli z niczym sobie nie radził. Trzyma natychmiast? To jakaś kpina 20 minut przytrzymywałem listwę kątową, puszczam a ona odrazu odchodzi, a następnie bez użycia siły odrywam. Do tego klej strasznie gęsty i ciężko go się nakłada, już podczas nakładania klej dobrze nie przyczepia się na nakładana powierzchnie, ze podobną cenę można kupić w castoramie znacznie lepszy
17.11.2018
To jeszcze raz. Klej lipa. Dane nie prawdziwe. Otwarty przez 2 godziny i nie zastygł. Siła klejenia 22kg/cm2 to zgroza!!!
Ciekawe dlaczego moja poprzednia opinia się nie dodała. Generalnie nie bardzo wiem do czego jest ten klej ale napewno nie do tego co napisane. Proszę moderatora o dodanie tej opini i nie oszukiwanie klientów!!!
22.04.2018
Najsolidniejszy, najtwardszy klej z jakim pracowałem
23.03.2018
mocowałem wykończeniówkę i ten mamut super się sprawdził. może inne kleje tez mają super, sprawdzę na pewno bo remontu jeszcze przede mną dużo
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Narzędzia i akcesoria do hobbystycznej renowacji drewna

 • Wykończenie

  Ogrzewanie podłogowe – jaki klej do montażu posadzki wybrać?

 • Wykończenie

  Jak naprawić parkiet po zalaniu?

Ocena i komentarz dla:

Klej montażowy Den Braven Mamut 290 ml