Produkty

Klej montażowy Diall 310 ml

Kliknij aby powiększyć

Klej montażowy Diall 310 ml

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 355555

|
Klej montażowy jest jednoskładnikowym preparatem, a jego działanie oparte zostało na bazie kauczuku syntetycznego. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do wszelkiego rodzaju podłoży budowlanych, tworząc niezwykle trwałą spoinę, odporną na niszczące działanie niskich temperatur oraz wilgoci. Klej w postaci pasty zaaplikujesz przy użyciu pistoletu pneumatycznego lub ręcznego.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 23 x szer. 5 x głęb. 5 cm

Długość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.47 kg

Szerokość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Powierzchnia aplikacji

klejone powierzchnie dokładnie oczyścić z kurzu, pyłu, tłuszczów, oleju, bitumów, rdzy, oleju oraz zalegającej wody i innych substancji obniżających przyczepność kleju

Metoda aplikacji

pistolet do kartuszy

Obszary zastosowania

do drewna, metalu, kamienia

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Diall

Nr referencyjny

108753

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

kauczuk syntetyczny
Klej montażowy jest uniwersalnym i nowoczesnym preparatem jednoskładnikowym, którego skład opiera się na bazie kauczuku syntetycznego. Dzięki doskonałej przyczepności do większości podłoży budowlanych, takich jak cegła, beton, metal czy drewno, posiada szeroki wachlarz zastosowań. Produkt będzie Ci szczególnie przydatny podczas klejenia listew, paneli dekoracyjnych czy uchwytów. Bardzo dobrze radzi sobie także podczas mocowania kabli z PCV, jak również jest niezbędny przy konieczności awaryjnego umocowania płytek ceramicznych. Klej w postaci pasty nałożysz za pomocą ręcznego lub pneumatycznego pistoletu do uszczelniaczy. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje klejów przeznaczonych do każdego typu podłoża i wybierzesz ten, który spełnia Twoje oczekiwania.
Ocena
3 komentarze
21.11.2018
Własnie przykleiłem panel. Zobaczymy co z tego będzie ale już daję 1 gwiazdkę za brak info ile trzeba odczekać na wyschnięcie. Docisnąłem rozpurkami i nie wiem po jakim czasie można je usunąć
13.07.2018
Omijac szerokim lukiem, beznadziejny, rzadki, cena za taki badziew ogromna, nie dziwie sie, ze chowaja go na koncu sklepu!
10.07.2018
Najgorszy badziew jaki istnieje.Klej to poprostu trochę gęstszy budapren.Zero przyczepności.Kleji ręce brudzi wszystko wkoło tylko nie to co powinien.Strata pieniędzy.Lepiej dać parę złotych więcej i kupić Mamut den braven.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Kleje do drewna – podział i właściwości

 • Wykończenie

  Jaki klej do parkietu?

 • Wykończenie

  Ogrzewanie podłogowe – jaki klej do montażu posadzki wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Klej montażowy Diall 310 ml