Produkty

Klimatyzator przenośny Blyss 12 kBTU z grzaniem

Kliknij aby powiększyć

Klimatyzator przenośny Blyss 12 kBTU z grzaniem

A
Marka: Blyss

Marka: Blyss

Kod: 830432

|
 • wydajność chłodzenia 12 kBTU/3500 W
 • oszczędność energii
 • przyjazny dla środowiska gaz chłodniczy R290
 • 3 prędkości i funkcja wyłącznika czasowego
 • łatwe przenoszenie
Klimatyzator przenośny Blyss z grzaniem to bardzo uniwersalne urządzenie. Sprawdzi się jako wentylator oraz przenośny grzejnik. Duża moc urządzenia zapewnia wysoką wydajność nawet w pomieszczeniach o większej powierzchni. Z naszej oferty możesz wybrać modele o innych parametrach technicznych. Dzięki temu zdołasz dopasować urządzenie do swoich potrzeb.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

46.2 cm

Wysokość opakowania

87 cm

Szerokość opakowania

50.5 cm

Waga brutto

35.5 kg

Wymiary produktu

wys. 78,5 x szer. 43,5 x gł. 39,5 cm

Powierzchnia w m2

20 - 26 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Funkcje

chłodzenie, ogrzewanie, suszenie, wentylator

Moc grzewcza

1300 W

Moc chłodzenia

3500 W

Czynnik chłodniczy

R290

Współczynnik BTU

12000

Wydajność osuszania

3 l/h

Napięcie

230 - 240 V

Emisja hałasu

65 dB(A)

Klasa efektywności energetycznej

A

Timer (włącznik czasowy)

24 h

Wyświetlacz

LCD

Parametry indywidualne

Marka

Blyss

Sterowanie pilotem

tak

Gwarancja

12 miesięcy

Informacje dodatkowe

dł. przewodu 1,7 m

Nr referencyjny

WAP-07EC35H

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Klimatyzator przenośny Blyss 12 kBTU z grzaniem to urządzenie wielofunkcyjne. Możesz wykorzystać je do chłodzenia, suszenia, ogrzewania i wentylowania pomieszczeń. Duża moc urządzenia zapewnia wydajność w pomieszczeniach powyżej dwudziestu metrów kwadratowych. Równocześnie model ten jest energooszczędny. Dla Ciebie oznacza to niewielkie rachunki za prąd nawet podczas częstego korzystania z urządzenia. Klimatyzator przenośny Blyss z grzaniem jest w pełni przyjazny dla środowiska. Zastosowany w nim gaz nie oddziałuje negatywnie na Twoje otoczenie. Urządzenie możesz z łatwością przenosić. Funkcja wyłącznika czasowego pozwoli Ci na ograniczenie zużycia prądu po ogrzaniu lub ochłodzeniu pomieszczenia. Szukasz urządzenia z innymi funkcjami? Zapoznaj się z modelami dostępnymi w naszej ofercie.
Ocena
9 komentarzy
12.08.2019
Urządzenie nie posiada filtra chłodnicy skraplacza, choć ma na niego miejsce w tylnej ściance obudowy.
Po trzech miesiącach eksploatacji doszło do zupełnego zatkania chłodnicy kurzem
i strasznego smrodu z rury wywiewu. Wydajność klimatyzatora drastycznie spadła. Czyszczenie wymaga zdjęcia obudowy urządzenia a więc ingerencję, której powinna dokonywać jedynie osoba uprawniona.
Nie wierzcie w bajki, że wystarczy czyścić jedynie dołączony filtr elementu chłodzącego.
Klimatyzator w sumie dobry ale aby nie szkodził i spełniał swoje zadanie trzeba regularnie serwisować . Czego warto być świadomym przed zakupem.Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli klimatyzator nie w pełni spełnił Pana oczekiwania. Wspomnianą kwestię filtra chłodnicy przekażemy odpowiednim osobom celem jej weryfikacji, przypominamy jednocześnie, że Klientom Castorama przysługuje prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

30.07.2019
Przerabiałem różnego rodzaju urządzenia,do niby "chłodzenia" ale BLYSS 12 KBTU z GRZANIEM poprostu mnie powalił, fajnie schładza powietrze, pracuje może ciut głośno ale to kwestia przyzwyczajenia. Polecam innym chcącym zakupić do mieszkania!!!!!!!!!!!!!!
15.06.2019
Klimatyzator chłodzi bardzo dobrze. Efektywnie chłodzi około 18m2 pokój na poddaszu w upały. Minusem dla niektórych może być to, że sprężarka chodzi dosyć głośno. Bardzo polecam !
15.06.2019
Najpierw trochę o montażu.
Klimatyzator stoi w salonie rura wyrzutowa wyrzucona przez otwór w ścianie do pokoju obok gdzie szczelnie wystaje za okno. Mieszkanie szczelne, działa tylko mikrowentylacja w oknach.
Mieszkanie strona nasłoneczniona temperatura szyb okien ponad 50 stopni na zewnątrz 34 stopnie. Klimatyzator chłodzi około 70m sześciennych do temperatury 23,3 stopnia (nie pracując cały czas, bo temperatuta zadana na klimatyzatorze to 22 stopnie) . Jedyny minus głośna praca. Przed zainstalowaniem klimatyzatora proponuje zapoznać się z zasadą działania klimatyzatorów tego rodzaju.
14.06.2019
wszystko ok chłodzi super, rura odpływowa trochę za krótka, całość chodzi trochę głośno, ale coś za coś, jestem zadowolony.
14.06.2019
Rewelacja w ciągu 30 minut obniżył temperature z 29 stopni do 23. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
13.06.2019
Klimatyzator nie spełnia oczekiwań. Co prawda obniżył temperaturę o 4 stopnie (bezpośredni odczyt z klimatyzatora) ale w odległości 1,5m od niego termometr wskazuje obniżenie o 2 stopnie (z 31 do 29). Pomieszczenie 17m2, kubatura 45m3. Zastosowany kołnierz uszczelniający na ramę okienną. Głośna praca. Dodatkowe uszczelnienie pomieszczenia nic nie da bo tworzy się podciśnienie i napływa ciepłe powietrze z innych pomieszczeń. Najlepiej zrezygnować z klimatyzatorów przenośnych i zainstalować stały.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli ten produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci otrzymywali w takich sytuacjach wsparcie, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym droadcą, który postara się pomóc Panu w odnalezieniu przyczyny niewystarczającego schładzania powierzchni oraz wprowadzeniu modyfikacji, które to umożliwią.

12.06.2019
Przy upalach 35 stopni w ciągu 30 min obniża temp. z 27 stopni na 22.
Chodzi dosyć głośno ale wydajnie .
Polecam . Ok
05.06.2019
Produkt moze i chlodzil pomieszczenie 20m2 ale kosztem niewyobrazalnego halasu. W sklepie tego nie slychac ale w domu masakra. Dalem sie porwac impulsowi i kupilem do mieszkania ale halas jest niewyobrazalny. Tv na maksymalnej glosnosci nie zaglusza urzadzenie. Nie polecam nikomu do mieszkania a napewno nie da sie spac przy wlaczonym nawet na trybie sen i to bedac w drugim pokoju. Szkoda.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli mimo zadowolenia z wydajności produktu nie spełnił on Pana oczekiwań. Informujemy, że poziom głośności urządzenia podany jest również w jego specyfikacji oraz na opakowaniu. Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji, zapraszamy do najbliższego sklepu Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak chronić się przed upałem?

 • Instalacja

  Klimatyzacja w mieszkaniu w bloku

 • Instalacja

  Jak oszczędzać energię elektryczną latem?

Ocena i komentarz dla:

Klimatyzator przenośny Blyss 12 kBTU z grzaniem