Produkty

Klin Verve 2 kg

Kliknij aby powiększyć

Klin Verve 2 kg

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627073

|
Klin Verve posłuży Ci podczas prac związanych z rozłupywaniem drewna. Stal, z jakiej został wykonany, jest materiałem wytrzymałym i odpowiednim do przeprowadzenia wszystkich prac z użyciem tego narzędzia. Klin jest odporny na uderzenia siekierą. Utrzymany jest w kolorze czerwonym, co pozwala łatwo dostrzec go w umieszczonej szczelinie drewna. W naszej ofercie znajdziesz także inne kliny.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.5 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

2.1 kg

Wymiary produktu

64 x 207 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

siekiery

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Nr referencyjny

HDC18

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor producenta

czerwony
Ciosanie drewna na opał wymaga użycia sporej ilości siły i zastosowania odpowiedniej techniki. Tę z łatwością wyrobisz, wykorzystując podczas pracy odpowiedni klin, który pomoże Ci podczas cięcia polana. Umieszcza się go w szczelinie, co ułatwia rozłupywanie pojedynczych pieńków. Zastosowanie tego produktu pozwala zamortyzować uderzenie siekierą, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko kontuzji, a praca staje się lżejsza. Prezentowany w tym miejscu klin utrzymany jest w kolorze czerwonym, który jest łatwo dostrzegalny na tle drewna i zawsze odnajdziesz go gdy będzie potrzebny. Wykonany ze stali stanowi trwałe wyposażenie drewutni, które posłuży Ci przez długi czas. Zaopatrz się również w wytrzymałą siekierę oraz ochronne rękawice, które także znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama.
Ocena
3 komentarze
06.01.2019
Rewelacja sprawdzają sie te kliny w 100% w przeciwieństwie do klinów zaostrzonych szpicem i też skrętnych Polecam bo warto ułatwiać sobie życie...
20.07.2017
Dopiero kupiony, dziś testowanie. W dotyku wydaje się mocny. Jeśli sprawdzi się tak, jak mam nadzieję, pojadę po drugi dla szwagra. Dobry pomysł na prezent urodzinowy?
07.03.2017
widać że solidny klin, już korzystałem sprawdził się na pięć
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Wszystko o akcesoriach do siekier

 • Ogród

  Jak skutecznie naostrzyć siekierę?

 • Ogród

  Wymieniamy trzonek w siekierze – instrukcja krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Klin Verve 2 kg