icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 6 mm

Klucz imbusowy Magnusson 6 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do sezonowej konserwacji i drobnych napraw roweru potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Prezentowany klucz imbusowy w kształcie litery „L” przyda Ci się przy odkręcaniu śrub w takich częściach pojazdu, jak hamulce, przerzutki czy kierownica. Dzięki zastosowaniu trwałej stali chromowo-wanadowej, dostępny tutaj klucz nie rdzewieje i nadaje się do użytku przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Niezależnie od tego, jak często jeździsz jednośladem, każdy rower co jakiś czas wymaga niewielkiego serwisu. Na wypadek niespodziewanej usterki lepiej się przygotować. W warsztacie i podczas dłuższych wycieczek powinieneś mieć przy sobie najpotrzebniejszy sprzęt, taki jak solidny klucz imbusowy. To niewielkie narzędzie jest niezbędne, by naprawić większość części roweru. Przyda się na przykład podczas konserwacji hamulców czy przerzutek. Przedstawiony klucz imbusowy jest wykonany z trwałej stali chromowo-wanadowej, dlatego nie niszczy się, nie wygina podczas nacisku i nie ulega korozji. Zakończenie klucza kulką ułatwia manewrowanie narzędziem w trudno dostępnych miejscach, ponieważ pozwala dokręcać i odkręcać śruby również pod kątem. Klucze imbusowe są niezastąpione w każdej skrzynce z narzędziami. Jeśli chcesz uzupełnić wyposażenie warsztatu, sprawdź naszą pełną ofertę!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza6.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820611