Produkty

Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna

Kliknij aby powiększyć

Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna

Marka: Cooke&Lewis

Marka: Cooke&Lewis

Kod: 521627

|
 • umowe dysze, które ułatwiają czyszczenie
 • duża głowica prysznicowa oferuje szeroki strumień wody
 • oszczędność wody
Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna jest sposobem na funkcjonalne wykończenie każdej łazienki. Ten gotowy zestaw obejmuje deszczownicę, prysznic, baterię termostatyczną i wymagane do podłączenia węże oraz uszczelki. Produkt ten zapewnia nie tylko wygodę podczas codziennych zabiegów higienicznych. Daje również gwarancję oszczędności wody.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

84 cm

Długość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

5.54 kg

Długość drążka

1,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Liczba strumieni

3

Zawartość zestawu

1x bateria termostatyczna, 1x główka prysznicowa, 1x stała wysoka głowica, 1x regulowana belka pionowa, 1x elastyczny wąż i instrukcja montażu

Parametry indywidualne

Marka

Cooke&Lewis

Seria

Weddell

Gwarancja

5 lat

Informacje dodatkowe

głowica prysznicowa z 3 dyszami

Nr referencyjny

SH4012PB-P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

czarny
Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna jest bardzo rozbudowanym zestawem. Znajdziesz w nim m.in. dużą głowicę prysznicową. Zapewnia ona szeroki strumień wody. Mniejsza głowica z kolei pozwoli Ci na wygodne nakierowanie strumienia wody tam, gdzie tego potrzebujesz. Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna wyposażona jest w gumowe dysze. Dzięki nim czyszczenie głowicy z kamienia będzie znacznie prostsze. Ten zestaw z serii Weddell obejmuje również węże i uszczelki, których potrzebujesz do podłączenia kolumny. Produkt wykonany jest z mosiądzu pomalowanego na czarny kolor. Doskonale dopasuje się do nowoczesnego wnętrza. Termostatyczna bateria z kolei zapewni Ci bezpieczny prysznic i brak problemów z regulacją temperatury wody. Innych głowic prysznicowych szukaj w naszej ofercie.
Ocena
1 komentarz
24.09.2019
Po zainstalowaniu w kabinie i odczekaniu na utwardzenie silikonu okazało się, że kolumna nie miesza wody - leci albo zimna albo gorąca. W instrukcji jest tylko opis jak ustalić średnią temperaturę inną niż fabryczna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli kolumna prysznicowa nie spełnia Pana(i) oczekiwań. Chcielibyśmy zaznaczyć, że Doradca Fachowy z Działu Sanitarnego jest do dyspozycji w razie potrzeby pomocy, zachęcamy do konsultacji z nim, celem rozwiązania powstałego problemu. Kontakt ten można nawiązać telefonicznie lub bezpośrednio w sklepie. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.


 

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - montaż kolumny prysznicowej

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - jak wymienić kolumnę prysznicową

 • Wykończenie

  Wnęka prysznicowa – jak ją wykończyć?

Ocena i komentarz dla:

Kolumna prysznicowa Cooke&Lewis Weddell czarna