Produkty

Kolano 2-ścienne Spiroflex białe 90 st.

Kliknij aby powiększyć

Kolano 2-ścienne Spiroflex białe 90 st.

Marka: Spiroflex

Marka: Spiroflex

Kod: 536608

Dodaj pierwszą opinię!

|
Kolano dwuścienne to element, który przyda Ci się do prawidłowego odprowadzenia spalin, które powstają podczas palenia w kotle. Ten rodzaj wkładu kominowego został zakrzywiony pod kątem prostym, dlatego doskonale dostosujesz go do warunków monterskich w swoim domu, lokalu czy innym budynku. Stalowe kolano daje Ci pewność prawidłowego funkcjonowania przez długi czas.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

0.98 kg

Średnica rury (zewnętrzna)

80 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

system kominowy

Kąt

90 st.

Sposób montażu

do komina

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Spiroflex

Informacje dodatkowe

umożliwia zbudowanie systemu powietrzno-spalinowego ze zmianą kierunku przepływu o 90 stopni

Certyfikacja

ISO 9001:2000

Nr referencyjny

SX-TD80/125K90B

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal nierdzewna

Kolor

biały

Podczas zakładania instalacji grzewczej może przydać Ci się specjalny rodzaj wkładu kominowego – kolano dwuścienne. Za pomocą tego elementu stworzysz system, który prawidłowo odprowadzi spaliny tworzące się w kotle. Dzięki temu, że jest zakrzywiony pod kątem prostym, masz wpływ na zmianę kierunku przepływu zanieczyszczonego powietrza i możesz go stosownie dopasować do warunków monterskich w swoim pomieszczeniu. Kolano to nadaje się zarówno do kotłów kondensacyjnych, jak i modeli z zamkniętą komorą spalania, dlatego bez trudu dopasujesz je do swojego egzemplarza. Zostało wykonane ze stali, dzięki czemu jest odpowiednio odporne na wysoką temperaturę i zachowa szczelność na długo. Regularnie czyszczone kolano zapewni Ci prawidłowy przepływ spalin i zmniejszy zużycie paliwa.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak zaizolować rury centralnego ogrzewania?

 • Instalacja

  Kilka zastosowań rury wielowarstwowej

 • Instalacja

  Rury - ukryte w ścianie czy wyeksponowane?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kolano 2-ścienne Spiroflex białe 90 st.