Produkty

Kolano regulowane Wadex z wyczystką 160/90

Kliknij aby powiększyć

Kolano regulowane Wadex z wyczystką 160/90

Marka: Wadex

Marka: Wadex

Kod: 503518

Dodaj pierwszą opinię!

|
Kolano regulowane w kolorze czarnym stosowane jest do odprowadzania spalin i dymów z kominków oraz kotłów. Produkt wyposażony jest w wyczystkę, dzięki której łatwo będzie można usunąć nagromadzoną sadzę. Kolano jest regulowane co zapewni łatwy proces instalacji i możliwość prostego dopasowania systemu do przewodu kominowego.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

36 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Szerokość opakowania

36 cm

Waga brutto

3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

system powietrzno - spalinowy

Parametry indywidualne

Marka

Wadex

Nr referencyjny

KOL.160/90 WK030

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor

czarny

Kolano regulowane przeznaczone do odprowadzania dymu i spalin z kominków, wkładów kominkowych oraz kotłów. System wyposażony jest w specjalną wyczystkę, zamykaną na klapkę. Pozwoli Ci ona w łatwy sposób usunąć z przewodu nagromadzone pokłady sadzy oraz innych zanieczyszczeń. Dzięki regularnemu czyszczeniu odpływu od swojego komina, zabezpieczysz dom przed przedostawaniem się do niego szkodliwych substancji. Kolano można łatwo wyregulować, dzięki czemu z łatwością je podłączysz. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości stali, która może zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie przez lata. Czarny kolor, którym zostało pokryte kolano, może sprawić, ze ewentualne zabrudzenia czy odbarwienia nie będą się odznaczały na jego powierzchni.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Zalety ogrzewania nadmuchowego

 • Instalacja

  Montaż c.o. – najczęstsze błędy instalacyjne

 • Instalacja

  Montaż pieca wolnostojącego

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kolano regulowane Wadex z wyczystką 160/90