Produkty

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 37 mm 4 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 37 mm 4 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119032

Dodaj pierwszą opinię!

|
Kołek stosowany jest w celu przytwierdzania do gipsowo-kartonowych płyt rozmaitych przedmiotów – idealnie sprawdza się podczas prac budowlanych, gdyż nadaje się do przytwierdzania paneli ściennych, podwieszania sufitów, a także mocowania stropów. Stalowy element jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego stworzona konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan. Proponujemy różne rodzaje kołków.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.063 kg

Wymiary produktu

5 x 37 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

4

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Nr referencyjny

EDL-B-SM05037K/4

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kołek to element przeznaczony do montowania na gipsowo-kartonowych płytach różnych części – przydaje się w czasie prac budowlanych, ponieważ umożliwia między innymi podwieszanie sufitów. Idealnie sprawdza się też podczas przytwierdzania paneli ściennych lub mocowania stropów, zatem z powodzeniem dopasujesz go do własnych wymagań. Element wyprodukowany został z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali, więc przez długi czas zachowa nienaganny stan – stworzona za jego pomocą konstrukcja nie będzie wymagała częstego odnawiania. W zestawie znajdziesz 4 sztuki tego przedmiotu, dzięki czemu nie musisz kupować każdej części z osobna. W proponowanym asortymencie dostępne są różne rodzaje kołków, dlatego rozmiar produktu z powodzeniem dopasujesz do indywidualnych wymagań.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zamontować huśtawkę w domu?

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kołki stalowe Diall do g-k hak L 5 x 37 mm 4 szt.