Produkty

Kołki uniwersalne Diall hak S 8 x 40 mm 2 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki uniwersalne Diall hak S 8 x 40 mm 2 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119048

|
Kołek przeznaczony do osadzania w ścianach haków przyda się w większości mieszkań – całość umożliwia prawidłowe mocowanie półek oraz innych obiektu użytkowych lub dekoracyjnych. W zestawie znajdziesz dwie sztuki produktu. Proponujemy kołki posiadające różne rozmiary, aby każdy użytkownik mógł wybrać model idealnie odpowiadający jego potrzebom.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.026 kg

Wymiary produktu

8 x 40 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

do wszystkich typów materiałów

Nr referencyjny

EDL-B-UF-08S/2

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon; wkręt: stal
Kołek stosowany jest podczas wieszania na ścianach rozmaitych przedmiotów – umożliwia prawidłowe osadzanie w podłożu haków przeznaczonych do montowania półek lub innych elementów wyposażenia, więc przyda się zarówno w mieszkaniu, jak też przykładowo w biurze. Produkt z powodzeniem możesz wykorzystać też w celu zamocowania donicy z kwiatem, dzięki czemu z łatwością stworzysz atrakcyjną dekorację ścienną. Model idealnie sprawdzi się na powierzchni wykonanej z dowolnego materiału budowlanego – jest uniwersalny. W zestawie znajdziesz dwie sztuki produktu, dlatego kołków nie musisz kupować z osobna. W proponowanym asortymencie dostępne są elementy posiadające różne rozmiary, co umożliwia Ci łatwe wybranie wersji najlepiej spełniającej Twoje oczekiwania.
Ocena
1 komentarz
09.05.2020
Stalowy hak pękł na gwincie w czasie dokręcania - masakra! 10 razy więcej dodatkowej pracy. Dobrze, że nie z doniczką na łap. Dzięki - nigdy więcej produktów tej firmy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja, a produkt nie sprawdził się podczas montażu. Przypoinamy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do jakości artykułu, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym, wybranym sklepie Castorama na terenie kraju, jak również drogą telefoniczną czy mailową. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

Ocena i komentarz dla:

Kołki uniwersalne Diall hak S 8 x 40 mm 2 szt.