Produkty

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 10 x 50 mm 30 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 10 x 50 mm 30 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119126

|
 • unikalny 4-kierunkowy sposób rozprężania
 • zapewniają dobrą przyczepność wkrętów
 • solidny łeb zapewnia dużą wytrzymałość podczas montażu kołka
Kołek uniwersalny to element montażowy, który wykorzystasz podczas wykańczania Twojego mieszkania. Pozwala bowiem na zawieszanie na ścianach rozmaitych przedmiotów – poczynając od osprzętu elektrycznego i oświetlenia, poprzez listwy i meble, na obrazach kończąc. W naszej ofercie znajdziesz też inne kołki tej marki, więc z pewnością wybierzesz interesujący Cię rozmiar.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 10 mm

Długość kołka: 50 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 30

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.311 kg

Wymiary produktu

10 x 50 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

30

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

beton, pełna cegła (max. obciążenie: 20 kg), cegła dziurawka, płyty gipsowe (max. obciążenie: 9 kg), lekkie bloczki i pustaki betonowe, bloczki z betonu komórkowego; rozmiar wkrętu: śr. 6 mm

Nr referencyjny

EDL-S-UF-10+/30

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon; wkręt: stal
Kołek uniwersalny to element montażowy, który znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie. Wykorzystasz go w czasie większych remontów oraz prac konstrukcyjnych – pozwoli Ci przymocować do ściany profile, listwy oraz elementy kabiny prysznicowej. Świetnie sprawdza się również przy urządzaniu i wykańczaniu pomieszczeń – umożliwia stabilne zawieszanie półek, szafek, obrazów, wieszaków i wielu innych przedmiotów. Kołek zapewnia konstrukcjom idealną stabilność, ponieważ blokuje się w ścianie po włożeniu do niego wkręta. Zestaw zawiera 30 sztuk produktów, co wystarczy Ci do przymocowania wielu elementów. W naszej ofercie znajdziesz również modele w innych rozmiarach i wybierzesz kołki spełniające Twoje oczekiwania.
Ocena
2 komentarze
19.07.2018
Najlepsze kołki jakie miałem do pustaków i ogólnie ścian w swoim domu. 24 dziury i wszystkie trzymają super. Przy standardowych plastikowych kołkach kupowanych luzem itp., nigdy mi się nie udało trzech dziur dobrze zrobić - zawsze któraś nie trzymała. Żałuje tylko, że odkryłem te korki pod koniec remontów.
27.06.2019
Od wielu tygodni na półkach zalegają źle oznakowane opakowania, za długie wkręty. Dzisiaj sprawdziłem czy coś się zmieniło. Niestety nie. Właściwego produktu nadal brak. Nie polecam zamawiać przez internet lub telefonicznie, bo można się zdziwić zawartością paczki.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na weryfikacji wspomnianego przez Pana oznakowania, dlatego bylibyśmy wdzięczni za informację, w którym sklepie spotkał się Pan z opisaną sytuacją. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www. castorama.pl/kontakt.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

 • Narzędzia i artykuły

  Instrukcja wideo - jakie kołki rozporowe wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

Ocena i komentarz dla:

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 10 x 50 mm 30 szt.