Produkty

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 5 x 25 mm 20 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 5 x 25 mm 20 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119039

|
 • unikalny 4-kierunkowy sposób rozprężania
 • zapewniają dobrą przyczepność wkrętów
 • solidny łeb zapewnia dużą wytrzymałość podczas montażu kołka
Kołek to element stosowany w czasie wyposażania mieszkań – przeznaczony jest do osadzania w ścianach wkrętów w celu mocowania przedmiotów, na przykład dekoracji lub półek. W komplecie znajdziesz również wkręt, więc nie musisz dokupować go na własną rękę. Zestaw zawiera 20 elementów. W proponowanej ofercie dostępne są kołki charakteryzujące się różnymi wielkościami.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 5 mm

Długość kołka: 25 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 20

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.037 kg

Wymiary produktu

5 x 25 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

20

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

beton, pełna cegła (max. obciążenie: 4 kg), cegła dziurawka, płyty gipsowe (max. obciążenie: 4 kg), lekkie bloczki i pustaki betonowe, bloczki z betonu komórkowego; rozmiar wkrętu: śr. 3,5 mm

Nr referencyjny

EDL-B-UF-05+/20

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon; wkręt: stal
Kołek wykorzystywany jest w czasie prac wykończeniowych – umożliwia prawidłowe mocowanie w ścianach wkrętów przeznaczonych do wieszania półek, luster lub lamp, wobec czego przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Funkcjonalny element nadaje się też do zastosowania w przypadku montowania anten satelitarnych, detektorów ruchu lub instalacji CO, zatem z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Uniwersalny model z łatwością dostosujesz do indywidualnych wymagań, gdyż idealnie sprawdza się na różnych materiałach budowlanych. W komplecie znajdziesz również wkręt, więc nie musisz dokupować go we własnym zakresie. Zestaw zawiera 20 sztuk tego produktu, co umożliwi Ci zamocowanie wielu elementów wyposażenia mieszkania. Proponujemy modele cechujące się różnymi rozmiarami, dlatego kołki z powodzeniem dopasujesz do własnych wymagań.
Ocena
2 komentarze
27.06.2019
Od wielu tygodni na półkach zalegają źle oznakowane opakowania, za długie wkręty. Dzisiaj sprawdziłem czy coś się zmieniło. Niestety nie. Właściwego produktu nadal brak. Nie polecam zamawiać przez internet lub telefonicznie, bo można się zdziwić zawartością paczki.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na weryfikacji wspomnianego przez Pana oznakowania, dlatego bylibyśmy wdzięczni za informację, w którym sklepie spotkał się Pan z opisaną sytuacją. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www. castorama.pl/kontakt.

19.07.2018
Najlepsze kołki jakie miałem do pustaków i ogólnie ścian w swoim domu. 24 dziury i wszystkie trzymają super. Przy standardowych plastikowych kołkach kupowanych luzem itp., nigdy mi się nie udało trzech dziur dobrze zrobić - zawsze któraś nie trzymała. Żałuje tylko, że odkryłem te korki pod koniec remontów.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym mocować – czyli kołki, wkręty, kotwy

 • Narzędzia i artykuły

  Nośność kołków rozporowych

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

Ocena i komentarz dla:

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 5 x 25 mm 20 szt.