Produkty

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 8 x 40 mm 30 szt.

Kliknij aby powiększyć

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 8 x 40 mm 30 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119123

|
 • unikalny 4-kierunkowy sposób rozprężania
 • zapewniają dobrą przyczepność wkrętów
 • solidny łeb zapewnia dużą wytrzymałość podczas montażu kołka
Kołek uniwersalny przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych w Twoim mieszkaniu. Dzięki niemu będziesz mógł w trwały i stabilny sposób przymocować rozmaite elementy do swoich ścian. Produkt charakteryzuje się znakomitą odpornością na obciążenia, dlatego będzie doskonale pełnił swoją funkcję.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Średnica kołka: 8 mm

Długość kołka: 40 mm

Liczba sztuk w opakowaniu: 30

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

14.5 cm

Waga brutto

0.205 kg

Wymiary produktu

8 x 40 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

30

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

beton, pełna cegła (max. obciążenie: 20 kg), cegła dziurawka, płyty gipsowe (max. obciążenie: 5 kg), lekkie bloczki i pustaki betonowe, bloczki z betonu komórkowego; rozmiar wkrętu: śr. 5 mm

Nr referencyjny

EDL-S-UF-08+/30

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

kołek: nylon; wkręt: stal
Kołek uniwersalny stosowany jest podczas rozmaitych prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych, wobec czego z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niemu możesz bowiem mocować rozmaite przedmioty do ścian – kołek jest uniwersalny, dlatego możesz go używać w podłożach różnego typu. Produkt posłuży Ci do zawieszania oświetlenia, półek, mebli, obrazów oraz wieszaków. Cechuje się znakomitą stabilnością, ponieważ po umieszczeniu w nim wkręta rozpiera się i skutecznie blokuje w ścianie. Zestaw 30 wkrętów wykorzystasz do wielu prac w swoim mieszkaniu. Dostępne są również modele w innych rozmiarach, abyś mógł je dopasować do swoich potrzeb – znajdziesz je w naszym asortymencie.
Ocena
2 komentarze
27.06.2019
Od wielu tygodni na półkach zalegają źle oznakowane opakowania, za długie wkręty. Dzisiaj sprawdziłem czy coś się zmieniło. Niestety nie. Właściwego produktu nadal brak. Nie polecam zamawiać przez internet lub telefonicznie, bo można się zdziwić zawartością paczki.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Zależy nam na weryfikacji wspomnianego przez Pana oznakowania, dlatego bylibyśmy wdzięczni za informację, w którym sklepie spotkał się Pan z opisaną sytuacją. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www. castorama.pl/kontakt.

19.07.2018
Najlepsze kołki jakie miałem do pustaków i ogólnie ścian w swoim domu. 24 dziury i wszystkie trzymają super. Przy standardowych plastikowych kołkach kupowanych luzem itp., nigdy mi się nie udało trzech dziur dobrze zrobić - zawsze któraś nie trzymała. Żałuje tylko, że odkryłem te korki pod koniec remontów.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zamontować huśtawkę w domu?

 • Narzędzia i artykuły

  Haki, wieszaki i podwieszane półki

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są połączenia kołkowe

Ocena i komentarz dla:

Kołki uniwersalne Diall z wkrętem 8 x 40 mm 30 szt.