Produkty

Kółko tnące 16 mm

Kliknij aby powiększyć

Kółko tnące 16 mm

Kod: 446709

|
Kółko tnące przeznaczone jest do stosowania wraz z przecinarką do glazury. Dzięki niemu będziesz w stanie pociąć płytki ceramiczne na kawałki, dostosowując ich wielkość do swoich potrzeb. Wysoka skuteczność ostrza wynika z materiału wykonania tego elementu – powstał on ze spieku. W naszej ofercie znajdziesz także modele w innych rozmiarach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 3 x wys. 12 x dł. 6 cm

Długość opakowania

0.3 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Waga brutto

0.01 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace glazurnicze

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

KOLKO-16MM

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

spiek
Kółko tnące z pewnością znajdzie zastosowanie podczas remontowania lub urządzania swojego gospodarstwa domowego. Jest to element wymienny do przecinarek do glazury, dzięki czemu możesz wydłużyć żywotność swojej maszynki. Doskonale nadaje się do zmieniania rozmiarów płytek ceramicznych, więc idealnie wykończysz podłogi oraz ściany w swojej kuchni lub łazience. Kółko wyprodukowane zostało ze spieku, a więc materiału charakteryzującego się znakomitą twardością – przez to doskonale radzi sobie z solidną powierzchnią kafelków. Wśród naszego asortymentu dostępne są również nożyki w innych rozmiarach, a także inne elementy potrzebne do kładzenia płytek ceramicznych, więc skompletujesz produktu potrzebne do samodzielnego wykończenia mieszkania.
Ocena
1 komentarz
26.06.2015
dwa takie kółka sobie zjechałem jak próbowałem gres przeciąć. i nic, zupełnie nic nie poszło. lekkie wgłębienie na samym szkliwie i to wszystko. niestety nie słuchałem mądrzejszych, ze gres trzeba gumówką. a kółeczka glazurę tną jak marzenie, więc do kafelkowania ścian są niezbędne.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do szlifierek – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Przecinarka do glazury − którą wybrać?

 • Narzędzia i artykuły

  Jakie narzędzia do cięcia glazury?

Ocena i komentarz dla:

Kółko tnące 16 mm