Produkty

Kompostownik 80 x 80 x 100 cm 650 l czarny

Kliknij aby powiększyć

Kompostownik 80 x 80 x 100 cm 650 l czarny

Kod: 629008

|
 • otwierana przesłona podstawy
 • odporny na warunki atmosferyczne
 • idealna alternatywa do gotowych nawozów
Kompostownik to obowiązkowy element wyposażenia gospodarstw wiejskich, obecnie zyskujący popularność również w dużych miastach. Może być częścią domowego systemu segregacji śmieci, bo do kompostownika trafiają odpadki organiczne, czyli skórki od jabłek czy resztki obiadu. Razem tworzą kompost, którym później możesz nawozić swój ogródek.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

80 x 80 x 100 cm

Długość opakowania

80 cm

Wysokość opakowania

8 cm

Szerokość opakowania

80 cm

Waga brutto

12.8 kg

Pojemność w litrach

650 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kompostowanie różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

0188 2

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne

Kolor producenta

czarny
Pragniesz, aby uprawiane przez Ciebie warzywa były zdrowe i dorodne, ale nie chcesz stosować w czasie ich hodowli sztucznych substancji? W takim razie na Twojej posesji nie może zabraknąć kompostownika – umieszczone w nim odpady zostaną przekształcone w naturalny nawóz, który korzystnie wpłynie na rozwój sadzonek. Produkt jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, co ma istotne znaczenie w przypadku elementów użytkowanych na świeżym powietrzu. Czarny pojemnik będzie estetycznie prezentował się w otoczeniu utrzymanym w dowolnej kolorystyce – barwa ta jest bowiem uniwersalna. Podczas pielęgnacji roślin pragniesz korzystać wyłącznie z naturalnych nawozów? Nie zapomnij wyposażyć swojej działki w kompostownik i sprawdź naszą ofertę już teraz.
Ocena
3 komentarze
03.03.2020
Dokupiłem drugi taki sam kompostownik rok później. Jestem zadowolony, przetrwał zimę (której prawie nie było) i wszystko ładnie pracuje w środku. Montaż jest dziecinnie prosty. Polecam . Może trochę duży jak dla mojej rodziny, ale w większym zdecydowanie łatwiej przerzucać kompost :-)
05.07.2019
Kupiłem ten kompostownik i jak narazie jestem zadowolony. Trochę drogi no ale wiedziałem ile zapłacę przy kasie :-) W miarę stabilny i dość masywnie wygląda. Jeden minus to taki że klapa na mocniejszym wietrze się otwiera ale dorobie haczyk i będzie ok. Zobaczymy jak po zimie.
26.03.2018
kompostownik kupiłem, złożyłem i postawiłem, pierwsze odpady też wrzuciłem już do środka, teraz czekam na pierwszy nawóz, ale zapowiada się nieźle :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Co warto wiedzieć o permakulturze?

 • Ogród

  Kompostownik w małym ogrodzie - pomysły

 • Ogród

  Naturalne środki do ulepszania gleby

Ocena i komentarz dla:

Kompostownik 80 x 80 x 100 cm 650 l czarny