Produkty

Kompresor bezolejowy mini MacAllister 1,5 HP/1100 W

Kliknij aby powiększyć

Kompresor bezolejowy mini MacAllister 1,5 HP/1100 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 212257

|
Kompresor bezolejowy to praktyczne urządzenie, które znajdzie szerokie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Za jego pomocą możesz bowiem szybko i sprawnie uzupełnić powietrze w oponach samochodowych lub rowerowych. Dzięki temu będziesz mógł wykonać te zadania samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu.

Darmowa dostawa kurierem

Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

13.8 cm

Wysokość opakowania

35 cm

Szerokość opakowania

47 cm

Waga brutto

7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do czyszczenia sprężonym powietrzem; do pompowania piłek, materacy i opon samochodowych,

Napięcie zasilające

220 - 240 V

Moc nominalna

1100 W

Maksymalna prędkość obrotowa

3550 obr./min

Maksymalne ciśnienie

8 bar

Przepływ powietrza

max 180 l/min

Parametry indywidualne

Gwarancja

3 lata

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

w zestawie: pistolet z dyszą do przedmuchiwania, zestaw adapterów, dodatkowy zestaw adapterów

Nr referencyjny

BC1100A
Proponowany w tym miejscu kompresor bezolejowy wykorzystasz w swoim przydomowym warsztacie. Posłuży Ci on bowiem do uzupełniania powietrza w oponach samochodowych i rowerowych, dzięki czemu z łatwością przywrócisz należyty poziom ciśnienia. W efekcie zapewnisz sobie możliwość bezpiecznej jazdy samochodem lub rowerem. Dodatkowo kompresor będzie Ci przydatny również podczas różnych prac porządkowych prowadzonych w Twoim domu lub ogrodzie. Za jego pomocą możesz czyścić różne przedmioty strumieniem sprężonego powietrza, co pozwoli Ci usunąć szczególnie kłopotliwe zabrudzenia. Urządzenie jest wyposażone w pistolet z dyszą oraz zestaw adapterów, które pozwolą Ci swobodnie korzystać z jego funkcjonalności. W naszej ofercie znajdziesz również inne tego typu akcesoria.
Ocena
4 komentarze
06.04.2019
Spokojnie przedmuchuye (przez "y", bo cenzura nie przepuscila :)) instalacje nawadniania ogrodowego tylko trzeba to odpowiednio robic, tzn. zatkac co sie da i przedmuchiwac najmniej ujsc za jednym razem.
01.10.2018
Kompresor całkiem fajny. Niewątpliwą zaletą jest jego mobilność. Bardzo małe gabaryty i zestaw węży oraz końcówek mieści się w obudowie także jest to zdecydowany plus. Cena również bardzo atrakcyjna. Niestety jeżeli ktoś planuje jego zakup do przedmuchiwania systemu automatycznego nawadniania to proszę poszukać czegoś większego bo on się do tego kompletnie nie nadaje. Nie jest w stanie podnieść 3 dyszy przy otwartej jednej sekcji i mimo iż był włączony po 20 minut na każdą sekcje woda dalej leciała.
10.12.2017
Całkiem niezłe urządzenie, nie ma żadnego zbiornika więc nie nadaje się do wszystkich prac, najlepiej spisuje się w pompowaniu kół ale i nabijaniu hydroforów itp ponieważ nie ma oleju w powietrzu, nie zajmuje dużo miejsca wszystkie przewody zwija się do obudowy i nic się nie wala po podłodze. Jest mobilnym urządzeniem. Odnośnie hałasu jest o 13 dB cichszy od typowego kompresora olejowego MAC generuje 101dB a kompresor olejowy w okolicach 300-500zł 114dB, wiem bo mam taki i różnica jest bardzo odczuwalna
18.06.2017
Dobry, mocny ale bardzo głośny w porównaniu z podobnymi kompresorami.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Kompresor – co to jest?

 • Narzędzia i artykuły

  Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o sprężarce tłokowej

 • Narzędzia i artykuły

  Kompresor olejowy czy bezolejowy – który wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Kompresor bezolejowy mini MacAllister 1,5 HP/1100 W