Produkty

Kora sosnowa mielona luksusowa 80 l

Kliknij aby powiększyć

Kora sosnowa mielona luksusowa 80 l

Kod: 603453

|
Kora sosnowa to materiał organiczny stosowany jako ściółka do uprawy roślin w ogrodzie. Nie tylko estetycznie wygląda, ale również izoluje glebę przed utratą wody, uwalnia do podłoża związki mineralne i chroni system korzeniowy roślin przed przemarzaniem w zimie. Zapobiega również rozprzestrzenianiu się chwastów, dzięki czemu ogród prezentuje się znakomicie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

80 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, działka

Pojemność worka

80 l

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

granulacja: 0 - 60 mm

Nr referencyjny

1902

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

kora sosnowa
Kora sosnowa to materiał do ściółkowania ziemi w ogrodach. Nie tylko cechuje się estetycznym wyglądem, ale stwarza doskonałe warunki do uprawy roślin. Bardzo dobrze izoluje grunt przed utratą wilgoci, a jednocześnie pozwala korzeniom oddychać. Naturalny materiał powoli uwalnia związki mineralne, dzięki czemu rośliny nie wymagają dużej ilości sztucznych nawozów. Chroni system korzeniowy przed przemarzaniem w sezonie zimowym i dodatkowo zabezpiecza rośliny przed niektórymi szkodnikami i grzybami, które nie mają dostępu do gleby. Dzięki korze na rabatach czy pod krzewami ozdobnymi nie rozprzestrzeniają się również chwasty. Naturalny materiał nie zawiera niebezpiecznych składników. Dzięki niemu ogród wygląda atrakcyjniej – ściółka stanowi doskonałe tło dla kwiatów na rabatach, skalniakach i klombach.
Ocena
10 komentarzy
06.06.2020
Cena nie adekwatna do zawartosci 9.98 za co? To nie jest kora sortowana lepszej jakosci tylko mieszanka odpadow przekompostowanych. Osoby zakladajace ceny na produkty niech sie dobrze zastanowia co robia
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli jakość kory nie spełniła Pana oczekiwań. Przekażemy opisaną w komentarzu sugestię do osób odpowiedzialnych za ten asortyment. Przypominamy rónież, że jeśli uważa Pan, iż produkt jest niezgodny z deklaracją producenta, może Pan złożyć jego reklamację w dowolnym sklepie Castorama.

10.05.2020
Kora poniżej wszelkich norm - szkoda ze nie czytałem opinii wcześniej z pewnością nie zakupionym tej”luksusowej „ kory . Wewnątrz pełno dużych patyków które znacząco wypełniają worek . Dziwne, ze castorama sprowadza taki badziew do swoich sklepów. Neutronowa kora wypada znacznie lepiej
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz oraz przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli jakość zakupionej kory nie spełniła Pana oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do zgodności produktu z opisem, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego, wybranego przez siebie sklepu Castorama na terenie całego kraju.

09.05.2020
To ścinki, wióry i śmieci z tartaku. Nie jest to kora. Towar trzeci raz z rzędu nie spełnia niczego....kryteriów, wymogów, etc.... długo by o tym. Never again.!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli kora okazała się być produktem niespełniającym Pańskich oczekiwań. Przypominamy, że w takich przypadkach istnieje możliwość zareklamowania artykułów, które są niezgodne z założeniami producenta. Można to zrobić w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

04.05.2020
Kora jest od miału do 30 centymetrowych patyków. Nie spotkałem tak dużo patykow i drewna w innej korze.
Nie polecam, strasznie mokra.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona kora nie spełniła Pana(i) oczekiwań w zakresie jej jakości. Przypominamy, że w przypadku tego rodzaju sytuacji wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego, wybranego przez siebie sklepu Castorama na terenie całego kraju. :)

01.04.2020
Tak jak jest napisane na worku tak hest od 0 do ..... z przewagą tzw. Miału. Jak ktoś potrzebunx jako dekorację to na górę wysypcie coś grubszego.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a produkt nie spełnił Pana oczekiwań w zakresie jego jakości. Przypominamy, że w takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Bardzo nam zależy, by pomyślnie rozwiązać tę sprawę i sprawić, by był Pan zadowolony z zakupu.

03.05.2019
Kupowałem korę we workach o pojemności 80 litrów i jestem zadowolony. A ludzie za ta cene to nie kupicie kory ze zlota. Cena adekwatna do jakości.
01.05.2019
to jest kora 0 m- 60 mm spełnia moje oczekiwania w 100%
jeżeli ktoś chce grubą korę to zapraszam do zakupu 40 - 80 mm
14.04.2019
Żadna kora mielona. Raczej zmieszany miał z kawałkami kory i gałęziami. W sumie powinienem to zwrócić
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Przykro nam, jeżeli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą działu ogród, który pomoże wybrać produkt o właściwościach dopasowanych do Pana potrzeb.

23.04.2018
beznadziejna kora. moze taka partia mi sie trafila ale to nie mielona kora a smieci polaczone z kora. nie wiem jak to niby mielili ale kawalki sa duże, brzydkie i pomieszane ze wszystkim co tylko sie da. jakby zebrane były odpady. kupiłam 15 worków i wszystkie musze zwrocic bo to co jest w srodku to dramat, nie nadaje sie wysypania na rabaty.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o zgłoszenie się do sklepu celem złożenia reklamacji.

19.07.2017
wygląda nieźle, zawsze wolałem drobną korę, niż takie wielkie kawałki. produkt jest ok
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Rodzaje i zastosowanie kory sosnowej

 • Ogród

  Przygotowanie ziemi w ogrodzie do nowego sezonu

 • Ogród

  Ciemierniki – uprawa i pielęgnacja

Ocena i komentarz dla:

Kora sosnowa mielona luksusowa 80 l