Produkty

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 18 V 32 cm

Kliknij aby powiększyć

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 18 V 32 cm

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 632470

|
 • centralna regulacja wysokości
 • bezprzewodowa
 • składany kosz na trawę
 • składany uchyt
 • łatwe przechowywanie
Kosiarka akumulatorowa MacAllister to urządzenie, które sprawdzi się podczas koszenia niewielkich trawników. W ramach wyposażenia sprzęt ma między innymi składany kosz na trawę o pojemności trzydziestu litrów. Litowo-jonowy akumulator możesz ładować między cyklami pracy, przez co nie jesteś ograniczony kablem i skrócisz trawę nawet w dalszych zakątkach ogrodu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 950 x szer. 350 x dł. 1200 mm

Długość opakowania

37.3 cm

Wysokość opakowania

33 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

9.6 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

do trawników o powierzchni do 120 m2

Wysokość koszenia

25 – 65 mm

Stopnie regulacji wysokości koszenia

5

Napięcie akumulatora

18 V

Czas ładowania

1,67 h

Obszary zastosowania

koszenie trawy

Parametry indywidualne

Typ akumulatora

litowo-jonowy

Gwarancja

2 lata

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

pojemność kosza: 30 l

Nr referencyjny

CLM1832K
Regularnie koszenie trawy daje gwarancję, że będzie ona odrastać jeszcze bardziej zielona i bujna. Warto jednak pamiętać o odpowiednim dopasowaniu sprzętu do tej czynności. Kosiarka akumulatorowa MacAllister 18 V 32 cm to urządzenie, które umożliwia dokładne skrócenie trawnika w każdym zakątku ogrodu – wynika to z faktu, że jest to model bezprzewodowy. Wystarczy, że naładujesz akumulator litowo-jonowy, a nie będziesz ograniczony kablem zasilającym podczas koszenia. Kosiarka akumulatorowa MacAllister jest wygodna w przechowywaniu i ma składany uchwyt, co dodatkowo zmniejsza jej rozmiar. Dzięki centralnej regulacji możesz ustawić wysokość ostrzy, co wpływa na długość skracanej trawy. Sprawdź też inne urządzenia do dbania o trawniki dostępne w asortymencie sklepu.
Ocena
5 komentarzy
03.06.2020
Zgadzam się z wcześniejszymi stwierdzeniami kosiarka nie wytrzymuje 15 minut na akumulatorze .Kosiłem trzy razy i będę reklamował . Nic się nie zgadza z tymczasem koszenia ani z powierzchnią 120 m. Odradzam kupna szkoda nerwów.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli zakupiona kosiarka nie sprawdziła się podczas pracy. Przypominamy, że w takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego, wybranego przez siebie sklepu Castorama na terenie całego kraju. Dołożymy wszelkich starań, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe, a Pan mógł ponownie korzystać ze sprawnego sprzętu.

30.05.2020
Trzy koszenia i na żadnym akumulator nie wytrzymał dłużej niż 15-20 minut. Ostatnie koszenie testowałem na najwyższym poziomie gdzie kosiarka nawet nie miała co ciąć. Jeśli to porównać z deklaracjami producenta na opakowaniu ( godzina na akumulatorze) to zastanawiam się czy taki produkt po prostu nie zwrócić bo ma się to nijak do opisu produktu za który zapłaciłem
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za wystawienie opinii. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pańskich oczekiwań. W przypadku, kiedy zakupiony asortyment odbiega od założeń producenta, istnieje możliwość jego reklamacji. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski, korzystając z jednej z trzech dostępnych możliwości: osobiście w sklepie, telefonicznie, bądź za pomocą wiadomości e-mail: www.castorama.pl/sklepy

28.05.2020
Aku po 15 minutach odmawia współpracy. 120m2 z opakowania raczej nieosiągalne (chyba, że taki jest zamiar producenta - 15 minut pracy, a potem przerwa na ładowanie). Drugiego aku nie można kupić. Inne 18V tej samej firmy nie pasują.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. To dla nas przykra informacja, jeśli kosiarka nie współpracuje tak, jak Pan(i) oczekiwał(a). Przypominamy, że jeśli akumulator nie pracuje tak, jak w Pana(i) opinii powinien, może Pan(i) złożyć reklamację w dowolnej Castoramie: www.castorama.pl/sklepy Kwestia dostępności dodatkowych baterii została już przekazana odpowiednim osobom celem weryfikacji.

27.05.2020
Brak mozliwosci dokupienia dodatkowej baterii czyni kosiarke malo uzyteczna.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Treść Pańskiej sugestii zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za asortyment w dziale Ogród i Narzędzia celem weryfikacji i ustalenia możliwości wprowadzenia do oferty odpowiednich baterii.

18.05.2020
Kosiarka działa i jest poręczna i to jest najważniesze. Aku wystaracza na ok. 30 min pracy.
Problemem są głośno pracujące łożyska i "gwiżdżenie" podczas pracy. Mam nadzieję że wytrzyma dłużej niż 3 koszenia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Szanowny Kliencie, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wybrał Pan produkt z oferty naszego sklepu. Dbamy o to aby nasz asortyment był najlepszej jakości i spełniał wszelkie standardy. Jeśli kosiarka jest wadliwa, przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście w dowolnym sklepie sieci Castorama: www.castorama.pl/sklepy

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Najlepsze kosiarki do trawy - ranking kosiarek elektrycznych

 • Ogród

  Koszenie trawnika - top 6 maszyn do koszenia trawy

 • Ogród

  Przygotowanie trawnika do pierwszego koszenia po sezonie zimowym

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 18 V 32 cm