Produkty

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 36 V 40 cm

Kliknij aby powiększyć

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 36 V 40 cm

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 632472

|
 • centralna regulacja wysokości
 • bezprzewodowa
 • łatwe przechowywanie
 • składany uchyt
Kosiarka akumulatorowa MacAllister to urządzenie, które umożliwi Ci koszenie nawet najdalszych zakątków ogrodu. Między kolejnymi cyklami skracania trawy wystarczy naładować akumulator litowo-jonowy, aby móc cieszyć się koszeniem bez ograniczenia kablem zasilającym. Produkt nadaje się również do dużych trawników. Został wyposażony w kosz na trawę.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 1010 x szer. 460 x dł. 1260 mm

Długość opakowania

46 cm

Wysokość opakowania

41 cm

Szerokość opakowania

76.5 cm

Waga brutto

18.73 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

do trawników o powierzchni do 450 m2

Wysokość koszenia

25 – 75 mm

Stopnie regulacji wysokości koszenia

6

Napięcie akumulatora

36 V

Czas ładowania

1,82 h

Obszary zastosowania

koszenie trawy

Parametry indywidualne

Typ akumulatora

litowo-jonowy

Gwarancja

2 lata

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

pojemność kosza: 45 l

Nr referencyjny

CLMFT3640N
Masz całkiem duży trawnik wokół domu albo na działce, a nie przepadasz za jego koszeniem? Twoja dotychczasowa kosiarka nie spisuje się już zbyt dobrze? W takiej sytuacji korzystnym wyborem będzie kosiarka akumulatorowa MacAllister 36 V 40 cm. Urządzenie to nadaje się do trawników o dużych rozmiarach – gwarantuje równe i szybkie przycięcie trawy na określoną długość. Sprzęt wyposażony został w system regulacji wysokości koszenia, który ustawisz adekwatnie do swoich oczekiwań. Kosiarka akumulatorowa MacAllister 36 V 40 cm jest bezprzewodowa, a jej praca opiera się na ładowanym akumulatorze litowo-jonowym. W ten sposób możesz skosić nawet odległe zakątki ogrodu bez ryzyka, że ograniczy Cię długość kabla zasilającego. Sprawdź też inne kosiarki dostępne w naszej ofercie.
Ocena
2 komentarze
18.05.2020
Pierwsze wrażenie radzi sobie z zapuszczonym wyrośniętym trawnikiem ,niestety na trudne warunki nie robi dużego obszaru, zobaczymy jak będzie sobie radziła przy regularnym koszeniu .Ładowanie akumulatorów około 50 minut ,nie ładuje puki akumulator nie wystygnie po używaniu .
06.05.2020
Rewelacja. Kupiłem ja z myślą o koszeniu małego placu przed domkiem letniskowym, ale szybko zacząłem kosić sporą działkę - gdzie przedtem korzystałem z dużej kosiarki spalinowej 60 cm z napędem. Ta kosi w porównywalnym czasie, a zalet masa - cicha, brak spalin, i wymaga dużo mniejszej siły z mojej strony - mimo że nie ma napędu. W miejscach trudniej dostępnych łatwo wycofać - masa około 15 kg. Żadnego problemu przy koszeniu skarpy (pochyłość) czy brzegu sadzawki. Akumulator 4 Ah starcza na około godzinę koszenia, 2,6 Ah ponad pół godziny. Oczywiście dużą działkę koszę bez kosza, z podniesioną lekko klapą - pokrywą wyrzutu. Nie przewidziano wyrzutu bocznego na wszelki wypadek, ale wystarczą gumowce i długie spodnie robocze, żeby tak się dało bezpiecznie kosić. Kupiłem teraz mniejszą 35 cm dla syna, jeszcze nie używana - ale mam nadzieję, że wrażenie będzie podobne. Mam nadzieję, że trwałość akumulatorów w dłuższym okresie też będzie ok - na razie jeden pracował dodatkowo non-stop wczesną wiosną w pile łańcuchowej MacAllister (super!) przy wycince suchych drzew w niewielkim lesie.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak chronić drzewa podczas koszenia trawy?

 • Ogród

  Błędy początkującego ogrodnika – jak ich uniknąć?

 • Ogród

  Sprawdź, jakiej kosiarki potrzebujesz. Poradnik dla początkujących

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka akumulatorowa MacAllister 36 V 40 cm