Produkty

Kosiarka elektryczna MacAllister 1200 W 33 cm

Kliknij aby powiększyć

Kosiarka elektryczna MacAllister 1200 W 33 cm

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 622468

|
 • idealna do mniejszego ogrodu
 • kompaktowa
 • lekka
Kosiarka elektryczna MacAllister jest odpowiednia do strzyżenia trawników o średnim i niewielkim metrażu. Możesz jej używać na swoim ogrodzie lub działce do regularnego koszenia. Dzięki wyposażeniu w pojemnika na odpady, cykle pracy się wydłużą, co pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Nadaje się do cięcia trawy różnej wysokości, ponieważ jej ostrza są regulowane.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

37.8 cm

Wysokość opakowania

30.3 cm

Szerokość opakowania

60.5 cm

Waga brutto

8.2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

koszenie trawy

Przeznaczenie

do trawników o powierzchni do 300 m2

Moc kosiarki

1200 W

Prędkość obrotowa

3350 obr./min

Pojemność kosza

30 l

Szerokość koszenia

33 cm

Stopnie regulacji wysokości koszenia

5

Wysokość koszenia

20 - 60 mm

Emisja hałasu

96 dB

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

M2E1233RN

Kosiarka elektryczna marki MacAllister nadaje się do strzyżenia trawników średniego metrażu, może być więc wykorzystana przez do pracy w przydomowym ogrodzie, bądź na działce. Posiada dość szeroką średnicę koszenia, dlatego też cechuje ją wydajność użytkowania, pozwalająca na szybsze ścięcie większej powierzchni za jednym przejazdem. Dzięki wyposażeniu w głęboki pojemnik na odpadu, kosiarka minimalizuje konieczność sprzątania trawnika z pozostałości po strzyżeniu. Możliwość wyregulowania poziomu cięcia ułatwi Ci koszenie nawet nieco dłuższej trawy, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać sprzęt nawet, gdy trawa urośnie nieco wyżej. Pielęgnacja Twojej murawy będzie prostsza także ze względu na jej spore ogumione koła, które ułatwiają prowadzenie kosiarki.
Ocena
24 komentarze
01.09.2018
Jestem nią zachwycona. Super kosi, jest lekka, zwinna. Ma świetny, pojemny kosz, który nie gubi trawy. Zdecydowanie polecam na małe trawniki - mój 200m2
22.08.2018
Właśnie po 2 latach i miesiącu używania zaczął kopcić silnik i warczy. Gwarancja się skończyła i trzeba kupić nową. Znajomemu padła 2 tygodnie po gwarancji. Też silnik. Myślę, że słabą stroną tego urządzenia są silniki.
03.07.2018
Po wymianie silnika na gwarancji kosiarka kosiła 15 minut, a dymiło się z niej i śmierdziało godzinę. Pierwszy silnik padł po półtorej sezonu, a drugi następnego dnia po odebraniu kosiarki z serwisu.
02.06.2018
Działa
15.04.2018
Powiem tak, mój ogród nie jest zbyt duży i w nim sprawdza się rewelacyjnie. Nie wiem jak by było z naprawdę dużą działką
23.09.2017
...jako kosiarka i w niej rozwiązania są dobre i praktyczne,np.kosz na trawę,regulacja wysokości wysokości trawy itp.mankamentem jest brak części zamiennych do niej,sam potrzebowałem silnik gdzie nawet serwis go nie posiada..a szkoda

06.09.2017
Posiadam ją od ok 3lat.
Jest jak za tę cenę bardzo dobra i na prawdę bezawaryjna.Jedyne co to po 2 latach wymieniłem nóż.
28.06.2017
Po ok. 2 latach pękła w połowie długości i odpadła dźwignia włącznika prądu. Został kikut, który bardzo utrudnia koszenie. W Castoramie poradzili kontakt z serwisem w W-wie. Podany telefon nie odpowiada, a sezon do koszenia w pełni. Poprzednia kosiarka z mocniejszym silnikiem (1300 W) polskiej produkcji (Mesko) po 10 latach zaczęła gubić tylne koła. Poza tym nadal jest OK. Kupiłem nową i dużo gorsza w eksploatacji od poprzedniej, która nigdy się nie zepsuła przez 10 lat.
23.06.2017
Po niemal 4 latach, mimo wszystko solidnej eksploatacji silnik się poddał. Choć jeszcze miesiąc temu naprawiałem plastikowe koło na które przekazywany jest napęd z silnika (poprzez pasek wielorowkowy), które zaczęło się rozpadać (izolacja i 4 wkręty dały radę). Poza tym polecam kosiarkę. Wygodna w użytkowaniu, dość cicha. Użytkowana 4 sezony, niemal co tydzień na dość dużym trawniku.
13.06.2017
Używana miesiąc. Jestem zadowolony z zakupu. Jest mała i lekka, idealna dla małych działek. Na ten moment nie mogę złego słowa powiedzieć. Zobaczymy za rok, dwa...
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak wybrać kosiarkę?

 • Ogród

  Wygodne koszenie trawnika – akcesoria i funkcje

 • Ogród

  Koszenie trawy – jak robić to prawidłowo?

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka elektryczna MacAllister 1200 W 33 cm