Produkty

Kosiarka elektryczna MacAllister 1300 W 35 cm

Kliknij aby powiększyć

Kosiarka elektryczna MacAllister 1300 W 35 cm

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 622469

|
Kosiarka elektryczna MacAllister nadaje się do pielęgnacji trawnika o średnim metrażu. Dzięki regulacji poziomu koszenia, będziesz mógł użyć jej nawet w miejscach bardziej zarośniętych trawą. Kosz o sporej pojemności, w który wyposażona jest kosiarka, uczyni Twoją pracę czystszą i przyjemniejszą, a także pozwoli zaoszczędzić sporo czasu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

41.5 cm

Wysokość opakowania

41 cm

Szerokość opakowania

67.5 cm

Waga brutto

16.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

koszenie trawy

Przeznaczenie

do trawników o powierzchni do 400 m2

Moc kosiarki

1300 W

Prędkość obrotowa

3500 obr./min

Pojemność kosza

40 l

Stopnie regulacji wysokości koszenia

6

Wysokość koszenia

25 - 75 mm

Emisja hałasu

96 dB

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

funkcja rozdrabniania trawy; składany uchwyt; wskaźnik zapełnienia kosza

Nr referencyjny

MEB1335N
Kosiarka elektryczna marki MacAllister sprawdzi się podczas strzyżenia średnich, a nawet nieco większych terenów porosłych trawą – jak Twój przydomowy ogród lub działka. Zakres cięcia, który możesz regulować, ułatwi Ci koszenie także wyższej murawy oraz pozwoli przyciąć trawnik na pożądaną wysokość. Kosiarka ma szeroką średnicę cięcia, co sprawia że jej praca jest wydajna, a Ty szybciej będziesz mógł odpocząć po pracy. Wyposażenie w postaci pojemnego kosza na odpady, zminimalizuje potrzebę grabienia pozostałości trawy z podłoża, dzięki czemu oszczędzisz czas i siły. Ergonomię pracy zapewnia także odpowiednia budowa kosiarki – jej duże koła oraz niewielka waga ułatwią Ci jej prowadzenie oraz przestawianie w garażu. Napędzana elektrycznie kosiarka jest ekonomiczna w użyciu.
Ocena
28 komentarzy
27.06.2020
po pierwszym koszeniu mogą napisać, że nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Zobaczymy, jak będzie przy kolejnych akcjach.
25.06.2020
Nie polecam. Jednorazówka.
Silnik padł po 3 latach i jest już po gwarancji. W serwisie powiedzieli, że i tak długo wytrzymał. Naprawa nieopłacalna - bliska kosztowi zakupu nowej. Rozebrałem - zaciera się łożysko na wałku noża i od wysokiej temperatury wytapia plastikowe gniazdo w którym jest osadzone.
Układ przeniesienia napędu z silnika na nóż poprzez pasek klinowy i koło pasowe z odśrodkowym hamulcem to jedna wielka porażka.
Prostszym i skuteczniejszym sposobem przeniesienia napędu na nóż jest osadzenie go bezpośrednio na wałku wirnika. Bez różnych udziwnień.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Przykro nam, jeśli posiadana kosiarka odmówiła posłuszeństwa, a jej okres gwarancyjny się skończył. Treść Pańskiej wiadomości przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów dostępnych w sklepie celem weryfikacji i ustalenia czy jest coś, co możemy w tym zakresie zrobić.

25.06.2020
Kosiarka kupiona latem 2017r. Obudowa plastikowa - od spodu urządzenia - po prostu się wytopiła/ obrobiła ?
Koszt naprawy 220 zł. - przy cenie zakupu 315zł. To Info z serwisu castoramy.
Zrezygnowałem - szkoda kasy na słabiutki materiał. Szkoda tylko wydanych pieniędzy.
Koszenie m.więcej ok. 1 w miesiącu.
Zapytałem miejscowego speca o naprawę - i odpowiedź : kupić drugą tylko coś porządniejszego.
Bez komentarza.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. To dla nas przykra wiadomość, jeśli posiadania kosiarka uległa awarii, a zaproponowana przez Serwis naprawa Panu nie odpowiada. Nasi doradcy chętnie udzielą Panu wsparcia w zakresie doboru nowego urządzenia.

22.06.2020
Nie polecam - padła po 2,5 roku. Smród spalonego plastiku i dym, który się pojawił podczas normalnego koszenia sprawiły, ze nie polecam jej nikomu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami informacją o tym produkcie. Przykro nam, jeżeli Pana kosiarka uległa uszkodzeniu. Zachęcamy do skorzystania z porady naszych doradców fachowych w celu uzyskania informacji o sposobie konserwacji kosiarki oraz możliwości serwisu. Numery telefonów do działów znajdują się na stronie www.castorama.pl/sklepy

08.05.2020
Nie polecam. Kosiarka padła po 3 latach użytkowania, rozsypał się silnik - kosiarka posiada hamulec odśrodkowy noża, który jest zupełnie niepotrzebny i powoduje utrudniony start kosiarki, silnik się niepotrzebnie przegrzewa, obudowa w której jest łożysko się nadtopiła i w konsekwencji padło łożysko. Kupiłem silnik za 150 zł, wymieniłem i wyrzuciłem szczęki hamulca odśrodkowego, zobaczymy ile czasu wytrzyma.
Powierzchnia trawnika około 300m2.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawiony komentarz. W przypadku towarów, które nie są już objęte gwarancją producenta, zachęcamy do kontaktu z naszym działem serwis w dowolnej Castoramie. Pracownicy udzielą informacji na temat możliwych opcji naprawy uszkodzonego asortymentu. Mamy nadzieję, że po wymianie silnika kosiarka będzie służyła kolejnych kilka lat. 

01.05.2020
Kosiarka po 2,5 roku padła , po uruchomieniu chwile popracuje i się wyłacza
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie tego komentarza. Przykro nam, jeśli zakupiony produkt uległ awarii. Zachęcamy do konsultacji z działem Ogród lub Serwis w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski. Pracownik postara się pomóc Pani rozwiązać tę kwestię: www.castorama.pl/sklepy

22.04.2020
Kosiarka spełnia swoje zadanie. Użytkowana już od 5 lat. Rżnie wszystko co napotka na swojej drodze. Bardzo przydatna funkcja mulczowania trawy, bo nie trzeba bujać się z koszem. Osobiście jestem zadowolony. Jeżeli ktoś sugeruje się tylko firmą, to proszę poczytać o sypiących się kosiarka Bosch Rotak 32.
27.08.2019
Dokładnie 2 miesiące po gwarancji pęk pasek i urwały się sprężyny naciągowe :( ale przez ten czas jakoś kosiła chociaż nie radziła sobie dobrze z gęstą trawą powyżej 10 cm. Teraz pytanie do serwisu o te sprężyny, czy jest szansa żeby je kupić w Castoramie ,a jeżeli nie to czy można dostać gdzieś ich specyfikacje techniczną ?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a kosiarka przestała działać. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji na produkty wadliwe. W tym samym miejscu w dowolnym sklepie Castorama, gdzie składa się reklamację, funkcjonuje serwis, w którym uzyska Pan wszelkie, poszukiwane przez siebie informacje. Zapraszamy.

04.08.2019
Kosiarka całkiem niezła jednak po dwóch latach padł silnik !!! .Czy serwis może zaproponuje jakieś rozwiązanie ??Jaki jest koszt nowego silnika ??
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za te informacje. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Chcielibyśmy Panu pomóc w jej rozwiązaniu, dlatego prosimy uprzejmie o skonsultowanie opisanej kwestii z Działem Serwis wybranego sklepu, a nasi pracownicy chętnie Panu pomogą w rozwiązaniu tej sprawy. Można tego dokonać na dwa sposoby: osobiście w sklepie lub kontaktując się z Działem Serwis drogą telefoniczną.

13.04.2019
Nie polecam! Kosiarka rozsypała się w tygodniu końca gwarancji. Poprzednia polska słuzyła mi ponad 15 lat!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że produkty wadliwe podlegają reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. 

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Koszenie trawy – jak robić to prawidłowo?

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

 • Ogród

  Jak wybrać kosiarkę?

Ocena i komentarz dla:

Kosiarka elektryczna MacAllister 1300 W 35 cm