Produkty

Kostka brukowa Polbruk Granito 6 cm hawaii

Kliknij aby powiększyć

Kostka brukowa Polbruk Granito 6 cm hawaii

Marka: Polbruk

Marka: Polbruk

Kod: 918845

|
Kostka brukowa Granito o grubości 6 cm w kolorze hawaii. Dzięki nieregularnym kształtom i gładkiej teksturze, kostka jest bardzo oryginalna i stylowa. Ciepłe melanże brązów i beży można łączyć w dowolne kombinacje. Cztery różne wymiary kostki pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych wzorów. Kostka cechuje się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz ścieranie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: hawaii

Parametry logistyczne

Waga na palecie

1280 - 1533 kg

Ilość m2 na palecie

9,34 - 11,21 m2

Wymiary kostki

9/10 x 16 cm; 13/12 x 16 cm; 16/17 x 16 cm; 21/20 x 16 cm

Grubość kostki

6 cm

Waga na m2

137 kg

Wysokość opakowania

100 cm

Długość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

100 cm

Waga brutto

135 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

aranżacja ścieżek przydomowych, w parkach, na terenach zieleni miejskiej

Parametry indywidualne

Marka

Polbruk

Seria

Granito

Nr referencyjny

61084

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

hawaii

Materiał wykonania

beton

Kształt

prostokąt
Kostka brukowa Granito o grubości 6 cm w kolorze hawaii. Dzięki nieregularnemu kształtowi krawędzi i gładkiej teksturze, prezentuje się ona z dużą elegancją. Ponieważ kostka stworzona jest w naturalnym melanżu brązów i beży, możliwości komponowania jej w niepowtarzalne aranżacje są nieograniczone. Gładka tekstura sprawia, że mieni się ona w słońcu, tworząc bardzo błyszczącą i efektowną powierzchnię. Cztery różne wymiary kostki pozwalają łączyć ją w bardzo unikatowe kombinacje. Kostkę można wykorzystać przy rozmaitych aranżacjach przydomowych, na przykład podczas wykańczania ścieżek, tarasów lub podjazdów. Dzięki dużej wytrzymałości, kostka jest odporna na działanie warunków atmosferycznych oraz ścieranie się powierzchni.
Ocena
3 komentarze
29.05.2018
Fatalna - dużo wykwitów wapiennych, musiałem dokupić dodatkowo 8m2 i dostarczono mi w innym odcieniu. Kostka była mokra - różnica była widoczna po wyschnięciu jak kostka była ułożona. Dużo zarysowań które powstały podczas transportu co widoczne były po wyschnięciu. Ogólnie nie prezentuje się tak ładnie jak na zdjęciach czy folderach (kolorystyka). Po takim doświadczeniu teraz bym kupił w hurtowni lepszych firm. Duży + za kształty i równość, na rolkach jeździ się jak na stole.
11.05.2016
bruk bardzo ładnie wygląda, szczególnie w połączeniu z drugą w tej serii kostką late, szybko się ją układało, nie widać zabrudzeń i plam
09.10.2015
dobrze sie sprawdza tem bruk, ja sobie bardzo chwalę. układało się kostki też bardzo wygodnie i szybciutko. kolor jest taki, że nie widać żadnyc plam na nich
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak utwardzić nawierzchnię podjazdu?

 • Ogród

  Jak przygotować kostkę brukową do zimy?

 • Ogród

  Jak zaprojektować ścieżki ogrodowe ze spadkiem

Ocena i komentarz dla:

Kostka brukowa Polbruk Granito 6 cm hawaii