Produkty

Kosz do segregacji śmieci Curver Trio 40 l

Kliknij aby powiększyć

Kosz do segregacji śmieci Curver Trio 40 l

Marka: Curver

Marka: Curver

Kod: 112725

|
Kosz do segregacji śmieci Curver Trio to praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnych obiektów. Produkt posiada przegródki, do których osobno możesz wyrzucać papier, szkło lub plastik – dzięki temu nie będzie dłużej konieczne stosowanie kilku różnych pojemników. Kosz posiada pokrywę, która ogranicza przedostawanie się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczenia. Pojemnik jest dostępny w kolorze szarym i czarnym, na którym zabrudzenia są mniej widoczne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

48 cm

Wysokość opakowania

60 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

4.4 kg

Wymiary produktu

478 x 394 x 592 mm

Pojemność w litrach

40 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dom, mieszkanie, biuro, itp.

Parametry indywidualne

Marka

Curver

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

177858

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne IML

Kolor producenta

ciemny szary, czarny
Praktyczny kosz do segregacji śmieci Curver Trio to nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu. Pojemnik pozwala na uporządkowanie odpadków w każdej kuchni. Kosz wyposażony jest w przegródki, dzięki czemu nie będziesz już więcej zmuszony stosować kilku osobnych pojemników i zaoszczędzisz wiele miejsca. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu. Materiał nie odkształca się także pod wpływem podwyższonej wilgoci w pomieszczeniu, przez co na długo zachowa swój oryginalny wygląd. Kosz wyposażony został w szczelną pokrywę, dzięki której nieprzyjemne zapachy nie przedostają się do pomieszczenia. Produkt jest dostępny w kolorze szarym i czarnym, na którym wszelkie zabrudzenia stają się mniej widoczne.
Ocena
3 komentarze
30.01.2020
Podnoszenie klapki pękło, pojemniki również popekaly na dnie, wysokie pojemniki a wąskie większość worków jest za krótka i spada :( ogólnie nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, jeśli kosz nie spełnił Pani oczekiwań w kwestii jakości wykonania, jak również że nie odnalazła Pani pasujących do niego worków. Zachęcamy do konsultacji obu tych sytuacji z jednym z naszych doradców fachowych, który postara się udzielić Pani odpowiedniego wsparcia. Przypominamy jednocześnie, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama na terenie całej Polski.

29.01.2020
Kosz ładny, funkcjonalny w codziennym stosowaniu. Niestety po 6 miesiącach użytkowania pękł uchwyt w zielonym pojemniku na bioodpady i nie mogę znaleźć nowego na wymianę. Gdzie można takie pojemniki kupić? Za taką cenę powinny być uchwyty mocniejsze i trwalsze.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Miło nam słyszeć, że zakupiony kosz spełnił Pani oczekiwania w zakresie jego użytkowania. Przykro nam jednak, jeśli wspomniany uchwyt uległ pęknięciu. Przypominamy, że w przypadku produktów objętych gwarancją, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

29.12.2017
Bardzo fajny kosz do segregacji śmieci. Czerwony i żółty pojemnik mają po 17 l i wchodzą tam worki 60l. Zielony na odpady biodegradowalne ma 4l. Kosz otworzony stopką utrzymuje otwartą klapę nawet po odpuszczeniu stopki. Ponowne naciśnięcie zamyka kosz.
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Nowelizacja ustawy śmieciowej - co się zmieni i jak się przygotować?

 • Urządzanie

  Zsyp w domu – przeżytek czy przyszłość?

 • Urządzanie

  Domowe porządki przed nadejściem jesieni

Ocena i komentarz dla:

Kosz do segregacji śmieci Curver Trio 40 l