icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kredy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Kredy

Strzałka w prawo

Kreda do trasowania Topex niebieska

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kreda do trasowania Topex niebieska
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie kredy do trasowania w kolorze niebieskim pozwoli Ci na wytyczenie linii oraz zaznaczenie odpowiednich poziomów na ścianach w czasie prac budowlanych. Kreda znajduje się w poręcznej butelce, która została zakończona aplikatorem. Dzięki temu poprowadzone linie będą precyzyjne, a ich ślad pozostanie przez długi czas widoczny.

  Cechy i zalety

  Kreda do trasowania w kolorze niebieskim sprawdzi się podczas prac remontowo-budowlanych oraz instalacyjnych. Produkt wykorzystasz podczas trasowania, czyli wyznaczania prostych linii na terenie budowy lub znaczenia poziomu na ścianach. Specjalny skład sproszkowanego materiału sprawia, że produkt cechuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, a także jest widoczny, co wpływa na komfort pracy. Kreda jest zabezpieczona przed działaniem wody, dlatego zastosujesz ją nawet w trudnych warunkach pogodowych. Produkt ma poręczną formę butelki z aplikatorem, dzięki czemu precyzyjnie poprowadzisz linie na powierzchniach trasowanych. Wśród przyrządów do zaznaczania znajdziesz także ołówki stolarskie, murarskie oraz flamastry.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk1
   Typ opakowaniaszt.
   Kolorniebieski
   Kod produktu5902062111869