Produkty

Kształtka Darco L ocynkowana 150 x 50 x 125 mm

Kliknij aby powiększyć

Kształtka Darco L ocynkowana 150 x 50 x 125 mm

Marka: Darco

Marka: Darco

Kod: 954901

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • ułatwia montaż
 • precyzyjnie wykonana
 • pasowna
Kształtka w kolorze stalowym doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie sprawnie działającego kominka – w domu, restauracji lub pensjonacie. Wyróżnia się też wysoką odpornością na bardzo wysokie temperatury, dzięki czemu dystrybucja gorącego powietrza odbywa się z pożądaną sprawnością. Produkt jest bardzo funkcjonalny – prostokątny przekrój umożliwia przejście na okrągłą średnicę.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

150 x 50 x 125 mm

Długość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

0.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

dystrybucja gorącego powietrza, wentylacja

Maksymalna temperatura pracy

250 st.C

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Darco

Nr referencyjny

WK-KLO150X50/125

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

blacha ocynkowana

Oferowany tutaj produkt to praktyczna kształtka do wykorzystania w niemal każdego rodzaju kominku o odpowiednich wymiarach. Wykonana z ocynkowanej blachy charakteryzuje się wytrzymałością oraz trwałością – pierwsze prawidłowe zamontowanie kształtki pozwoli zapomnieć o niej na lata. Produkt jest bardzo praktyczny, dzięki temu, że umożliwia sprawne przejście z przekroju prostokątnego na okrągłą średnicę. Zamontowanie kształtki służy prawidłowej dystrybucji gorącego powietrza – produkt nie zniszczy się ani nie wygnie pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Kształtka umożliwia także wentylację powietrza. Ocynkowana blacha w stalowym kolorze będzie pasowała kolorystycznie do innych standardowych akcesoriów kominkowych, dostępnych w naszej ofercie.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Rury - ukryte w ścianie czy wyeksponowane?

 • Instalacja

  Właściwości termoizolacji granulowanej

 • Instalacja

  Jak izolować rury?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Kształtka Darco L ocynkowana 150 x 50 x 125 mm