Produkty
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy
Do 20 rat na kuchnie i meble do zabudowy

Dla propozycji Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych „Od 3 do 10 rat 0%” (dalej: Promocja), dla karty kredytowej Visa Castorama (dalej: Karta) oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. (dalej: Bank) z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.08.2022 r.: transakcja bezgotówkowa w ramach limitu na Karcie 2000 zł, okres spłaty 10 miesięcy, oprocentowanie stałe 0%, odsetki 0 zł, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość 10 rat doliczanych do kwoty spłaty minimalnej 200 zł. Promocja obowiązuje w sklepach sieci Castorama do 15.01.2023 r. Minimalna kwota transakcji wynosi 1000 zł. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu limitu kredytowego w Karcie z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły Promocji dostępne są u sprzedawcy w sklepach Castorama i na www.castorama.pl.

Zyskaj dodatkowe korzyści z karty Castorama, RRSO 24,10%1:

  • limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
  • brak odsetek nawet do 54 dni2
  • możliwość korzystania z karty za darmo3
  • wygodne płatności w Internecie
  • szybkie płatności zbliżeniowe
  • możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
  • całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub zadzwonić na Infolinię Banku

Więcej informacji o karcie kredytowej Castorama >>

1  Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 4000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 6,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4735,33 zł, całkowity koszt kredytu: 735,33 zł i obejmuje odsetki: 652,53 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 82,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,59%.

2   Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 4000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 4000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

3 Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla kart kredytowych Castorama dostępnej w zakładce Dokumenty.

Castorama Polska Sp. z o.o. („Castorama”), działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z Kredytodawcą: Santander Consumer Bank SA z siedzibą we Wrocławiu i otrzymuje od Kredytodawcy wynagrodzenie. Castorama, w ramach współpracy z Kredytodawcą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej poprzez sieć Internet oraz w sklepach stacjonarnych, umocowana jest do dokonywania następujących czynności: Informowanie o oraz udostępnienie klientom możliwości dokonywania zakupu towarów i/lub usług oferowanych przez Castorama w systemie sprzedaży ratalnej organizowanym przez Kredytodawcę; Przyjmowanie od klientów oświadczeń o odstąpieniu od umowy o kredyt konsumencki udzielony na zakup towarów i usług oferowanych przez Castorama, zawartej z Kredytodawcą za pośrednictwem Castorama. W ramach współpracy z Kredytowacą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej w sklepach stacjonarnych Castorama jest uprawniona do podpisywania umowy o kredyt konsumencki w imieniu i na rzecz Kredytodawcy. Konsument nie ponosi na rzecz Castorama kosztów związanych z podejmowanymi przez Castorama czynnościami faktycznymi lub prawnymi związanymi z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt.

Niniejsze propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.