Produkty

Kurtyna przeciwpyłowa 2,15 x 1 m

Kliknij aby powiększyć

Kurtyna przeciwpyłowa 2,15 x 1 m

Kod: 727725

|
Kurtyna przeciwpyłowa doskonale sprawdzi się podczas każdego remontu. Pozwoli z łatwością oddzielić od siebie pomieszczenia i osłonić meble oraz sprzęty, dzięki czemu znakomicie chroni przed kurzem, pyłem czy kroplami farby oraz znacznie ułatwia późniejsze sprzątanie. Może być używana wielokrotnie, co zmniejsza koszty i ułatwia pracę.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

0.344 kg

Wymiary produktu

1 x 2,15 m

Grubość

0,07 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace remontowo - budowlane

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

produkt nie do zabawy

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

folia HDPE

Kolor producenta

bezbarwny
Kurtyna przeciwpyłowa wykonana z folii to przydatny produkt podczas wykonywania remontu. Dzięki niej z łatwością osłonisz podłogę i meble, zabezpieczając je przed zabrudzeniem i uszkodzeniem przez pył, kurz czy krople farby. Doskonale sprawdzi się, jeśli wykonujesz prace tylko w pewnej części mieszkania, pozwalając odgrodzić od siebie pomieszczenia. Znacznie ułatwia sprzątanie po remoncie, dzięki czemu szybciej będziesz mógł cieszyć się upragnionym efektem końcowym. Kurtynę możesz wykorzystać wielokrotnie, dzięki czemu niezaplanowane malowanie nie będzie już więcej problemem. Kurtyny z powodzeniem użyjesz również do ochrony mebli i sprzętów podczas transportu oraz gdy planujesz je dłużej przechowywać, np. w magazynie. Dzięki temu z łatwością zabezpieczysz je przed przypadkowymi uszkodzeniami i kurzem.
Ocena
5 komentarzy
10.05.2019
Byle jaka, kupiona wysyłkowo (50%taniej!) wytrzymała cały 3 tygodniowy remont, a ten produkt 1 dzień... Suwak! Suwak! I jeszcze raz suwak! Musi być gruby i metalowy (w całości!). W obecnej jakości wytrzymałość tej kurtyny to max kilka przejść i to tylko przy delikatnym i powolnym otwieraniu. Obowiązkowo zmieńcie dostawcę lub wymuście zmianę suwaka.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego typu sytuacja. Opisane kwestie zostaną przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach, by te bliżej się im przyjrzały. Jednocześnie przypominamy o możliwości złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

26.03.2019
Omijać szerokim łukiem. Zamek w tej kurtynie to dramat. W kurtce od 3 latka są lepsze.
Folia twarda, taśma trzyma dobrze, tylko co z tego jak po dwóch razach już zamka nie zasuniesz.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za tę opinię. Przykro nam, jeżeli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Chcielibyśmy również przypomnieć, że w przypadku wady produktu, możliwe jest złożenie reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

22.02.2019
Zgodzę się z poprzednią opinią. Folia mocna i gruba, taśma dobrze trzyma nawet przy dużym kurzu, ale zamek.....
po kilku po dwóch zasunięciach zamek się zacina i przy normalnym użytkowaniu puszczają szycia i zamek się odrywa. Za 40 zł spodziewałam się że wytrzymają trochę dłużej.
17.02.2019
Folia gruba, dobra. Taśma samoprzylepna (blue dolphin) bardzo dobra z zapasem. Natomiast ZAMEK.... wszyty najtańszy jaki może być. Dopóki nie zacznie się remontu to jeszcze jakoś działa. Po 2 wyjściach i wejściach przez kurtynę zamek odmawia posłuszeństwa (nie da rady wyjść, trzeba zerwać folię - chyba nie o to chodzi w tym produkcie). Temat dotyczy kilku sztuk więc nie jest to jeden przypadek. Reklamacja uznana ale czas i nerwy bezcennie stracone. Polecam Castoramie zmianę producenta kurtyny oraz dokładniejsze dbanie o jakość produktów. Jestem szczerze rozczarowany.
05.04.2018
dobre to, pierwszy raz się spotkałem podczas ostatniego remontu. monterzy docinali panele w salonie, a wcześniej było kładzenie gładzi na ścianach - masa pyłu wszędzie, ALE za to w innych pokojach tylko tyle, co zostało naniesione na butach.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Przygotowanie sufitu do malowania – jak malować sufit?

 • Narzędzia i artykuły

  Przegląd narzędzi malarskich

 • Narzędzia i artykuły

  Jak zabezpieczyć mieszkanie podczas malowania?

Ocena i komentarz dla:

Kurtyna przeciwpyłowa 2,15 x 1 m