icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik metalowy Rawlplug 10,5 x 30 mm do płyt g-k 6 szt.

Łącznik metalowy Rawlplug 10,5 x 30 mm do płyt g-k 6 szt.

11,38
/ kpl.
1,90
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykonany ze stali łącznik metalowy Rawlplug do płyt g-k to element, który przyda się podczas prac budowlanych. Służący do szybkiego montażu w płycie gipsowo-kartonowej łącznik jest przeznaczony do lekkich obciążeń. Konstrukcja kołka ułatwia jego montaż i sprawia, że element nie obraca się w podłożu podczas dokręcania wkręta. Demontaż nie uszkadza podłoża.

  Cechy i zalety

  Łącznik metalowy Rawlplug 10,5 × 30 mm do płyt g-k 6 szt. to wykonany ze stali element wykorzystywany w budownictwie. Metalowy kołek wbijany jest przeznaczony do szybkiego montażu w płycie gipsowo-kartonowej. Łącznik przeznaczony jest do lekkich obciążeń. Montaż elementu jest prosty do przeprowadzenia. Instalację ułatwia gwint wprowadzający. Karbowana końcówka sprawia, że wbijanie jest łatwiejsze, bez konieczności wstępnego nawiercania. Kołek został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas montażu rozprężająca się konstrukcja zapobiegała jego obracaniu się w podłożu w trakcie dokręcania wkręta. Dzięki płaskiemu kołnierzowi kołek może całkowicie zlicować się z podłożem. Demontaż elementu także jest prosty. Nie powoduje uszkodzenia podłoża. Łącznik metalowy Rawlplug do płyt g-k ma długość 30 mm i średnicę 10,5 mm.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaZestaw
   Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
   MateriałStal
   Kod produktu5906675292595