Produkty

Lakier do podłóg Altax Twardy Jak Diament bezbarwny półmat 0,75 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier do podłóg Altax Twardy Jak Diament bezbarwny półmat 0,75 l

Marka: Altax

Marka: Altax

Kod: 730161

|
Lakier zastosujesz podczas zabezpieczania parkietu w Twoim pokoju lub salonie. Produkt przede wszystkim cechuje się wysoką twardością. Dlatego też doskonale zabezpieczy podłogę przed zarysowaniami oraz ścieraniem, dzięki czemu parkiet zachowa estetyczny wygląd na wiele lat. Preparat rozprowadzisz na powierzchni przy użyciu pędzla.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Pojemność

0,75 l

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

0.84 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

maks. 100 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

13,5 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Sposób rozcieńczania

bez rozcieńczania

Czas schnięcia

dotykowy: po 1 h; druga warstwa: po 2 h; pełna eksploatacja: po 7 dniach

Ilość warstw

3

Metoda aplikacji

pędzel

Stosować z podkładem

nie

Wydajność

do 18 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

Altax

Seria

Twardy Jak Diament

Informacje dodatkowe

niedrażniący zapach

Nr referencyjny

50832-00-000075

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny półmat

Stopień połysku

półmat
Lakier do podłóg, to produkt który z powodzeniem zastosujesz podczas zabezpieczania parkietów w Twoim mieszkaniu. Preparat odpowiednio pokryje posadzki w pokoju dziennym, przedpokoju oraz sypialni. Produkt przede wszystkim wyróżnia się wysoką twardością, zatem idealnie ochroni parkiet przed zarysowaniami bądź ścieraniem, dzięki czemu powierzchnia zachowa ładną prezencję na wiele lat. Lakier jest bezbarwny, dlatego sprawi, że oryginalny kolor posadzki zostanie odpowiednio podkreślony. Ponadto podłogę pokrytą lakierem, szybko i sprawnie wyczyścisz z zanieczyszczeń. Produkt naniesiesz na powierzchnie przy pomocy specjalnego aplikatora lub pędzla. W naszym asortymencie dostępny jest również lakier nadający podłogom pełny połysk.
Ocena
4 komentarze
09.10.2015
Rzadko komentuję cokolwiek, ale ten produkt tak odnowił moja podłogę, że zrobię to z chęcią. Super, półmatowy efekt. Trzeba nałożyć trzy warstwy ale opłaca się praca
10.01.2020
Paznokciem można narysowac bez problemu linie na podłodze pokrytej tym lakierem. Gwożdziem czy śrubokretem wolę nie próbowac. Mam duże wątpliwości, czy lakier jest tak twardy jak diament - to raczej hejhop-reklama bez pokrycia.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat tego produktu. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Choć powłoka oferowana przez ten lakier nie posiada twardości 10 w skali Mosha, to zaniepokoiła nas opisana możliwość zarysowania jej paznokciem. Może ona wynikać z kilku powodów związanych z procesem nakładania lakieru. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii z jednym z naszych doradców z działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić, by uniknąć wspomnianych zarysować. Z naszym specjalistą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział.

17.05.2017
Byłam już bliska zdarcia parkietu i położenia paneli, mąż mnie namówił na wycyklinowanie i polakierowanie podłogi. Jak to pięknie teraz wygląda, nie mam słów. Żadne panele nie zastąpią porządnego parkietu.
21.07.2016
no faktycznie jest mega twardy. prowadzę salon fryzjerski, więc często przesuwamy krzesła, dużo osób się przewija - no naprawdę podłoga pozostała bez skazy
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak wykończyć drewniane skrzynki?

 • Wykończenie

  Letnie remonty w ogrodzie

 • Wykończenie

  Rodzaje lakierów do parkietów

Ocena i komentarz dla:

Lakier do podłóg Altax Twardy Jak Diament bezbarwny półmat 0,75 l