Produkty

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 0,75 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 0,75 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 736471

|
Lakier renowacyjny wykorzystasz podczas remontowania swojego mieszkania. Dzięki niemu możesz bowiem w łatwy sposób odnowić stare podłogi wykonane z drewna – świetnie sprawdza się on na podłożach wcześniej malowanych lakierem, dlatego nie musisz usuwać poprzedniej warstwy. Produkt zabezpiecza parkiety przed zabrudzeniami i zarysowaniami, zapewniając im atrakcyjny wygląd na dłużej.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 0,75 l

Stopień połysku: połysk

Parametry logistyczne

Pojemność

0,75 l

Długość opakowania

9.9 cm

Wysokość opakowania

11.9 cm

Szerokość opakowania

9.9 cm

Waga brutto

0.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

40 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

9 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Czas schnięcia

między warstwami: 3 h; całkowity: 24 h

Ilość warstw

2 - 3

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Wydajność

do 12 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Informacje dodatkowe

odnawia zniszczone parkiety, odporny na zaplamienia i zarysowania

Nr referencyjny

107047

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Stopień połysku

połysk
Lakier renowacyjny znajdzie zastosowanie podczas prac wykończeniowych w Twoim mieszkaniu. Przeznaczony jest bowiem do malowania starych podłóg drewnianych – zadanie to będzie wyjątkowo łatwe, ponieważ przed nałożeniem preparatu nie musisz usuwać poprzedniej warstwy lakieru. Środek po utwardzeniu charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania czy zabrudzenia, dzięki czemu skutecznie chroni podłoża przed uszkodzeniami. Połyskujące wykończenie będzie odpowiednie dla eleganckich pomieszczeń i skutecznie podkreśli rysunek słojów na drewnianych parkietach. W naszym asortymencie dostępne są również inne lakiery do podłóg tej marki, abyś z łatwością mógł zaopatrzyć się w produkt idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom.
Ocena
3 komentarze
13.07.2017
Bardzo dobry lakier, bezzapachowy (jak schnie to śmierdzi mimo wszystko), łatwa aplikacja. Trzeba uważać z podłożami zniszczonymi kolkami fotela - wymagają nie przeszlifowania 120 ale zjechania bardzo głęboko - inaczej na podłodze zostaje ciemniejsza polakierowana plama. Nie jest to wina lakieru który na lekko podniszczonych podłogach (tj nie zdartych do gołego drewna) sprawdza sie świetnie.
13.07.2019
Tragedia. Przed pomalowaniem całych schodów zrobiłem test na jednym niemal niewidocznym schodku - na szczęście. Mimo zapewnień na opakowaniu, że nie trzeba zszorowywać całego lakieru, postanowiłem podzielić schodek na kilka części. Nieruszona poprzednia warstwa, przetarte 60, przetarte 120 i wyszlifowane do zera na gładko.
Lakier wymieszałem i nałożyłem (nie za dużo), po zupełnym wyschnięciu lakieru mleczna powłoka nie znikła - schodek jest biały, niezależnie od tego, czy poprzedni lakier był zdarty, czy nie.
Odradzam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółowe opisanie sytuacji. Jest nam przykro, jeśli zakupiony lakier nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania kwestii obecności mlecznej powłoki z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by produkt odpowiednio spełnił swoją funkcję. Wszyscy chętnie służymy pomocą.

02.10.2016
dosyć wydajny i łatwy do rozprowadzenia
daje bardzo efekty bardzo dobre
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Konserwacja podłóg olejowanych i lakierowanych – czym się różni?

 • Wykończenie

  Jak odświeżyć boazerię?

 • Wykończenie

  Perfekcyjna renowacja drewna z produktami marki Dragon

Ocena i komentarz dla:

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 0,75 l