Produkty

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 2,5 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 736473

|
Lakier renowacyjny wykorzystasz podczas samodzielnego odnawiania drewnianych podłóg – sposób użycia tego preparatu jest prosty, więc z zadaniem tym poradzisz sobie samodzielnie. Możesz go rozprowadzić po powierzchni za pomocą pędzla lub wałka – z podłoża nie musisz usuwać poprzedniej powłoki lakieru, ponieważ środek skutecznie przylega do starych warstw malarskich.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 2,5 l

Stopień połysku: połysk

Parametry logistyczne

Pojemność

2,5 l

Długość opakowania

16 cm

Wysokość opakowania

18.1 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

2.55 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

40 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

30 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Czas schnięcia

między warstwami: 3 h; całkowity: 24 h

Ilość warstw

2 - 3

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Wydajność

do 12 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Informacje dodatkowe

odnawia zniszczone parkiety, odporny na zaplamienia i zarysowania

Nr referencyjny

107050

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Stopień połysku

połysk
Lakier renowacyjny znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym i w rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Dzięki niemu możesz bowiem w łatwy i szybki sposób przywrócić drewnianym podłogom ich naturalne piękno. Preparat charakteryzuje się łatwym sposobem użycia, ponieważ z powodzeniem możesz nakładać go na poprzednią warstwę lakieru, korzystając z pędzla lub wałka. Produkt pozostawia na podłożach przezroczystą powłokę, dzięki czemu podkreślisz rysunek słojów, zapewniając podłodze elegancki wygląd. Cechuje się ona wysoką odpornością na zarysowania i zabrudzenia, dlatego skutecznie chroni surowiec przed niszczeniem. W naszej ofercie znajdziesz również lakiery innego typu, dzięki czemu wybierzesz preparat idealnie pasujący do Twoich potrzeb.
Ocena
3 komentarze
13.07.2019
Tragedia. Przed pomalowaniem całych schodów zrobiłem test na jednym niemal niewidocznym schodku - na szczęście. Mimo zapewnień na opakowaniu, że nie trzeba zszorowywać całego lakieru, postanowiłem podzielić schodek na kilka części. Nieruszona poprzednia warstwa, przetarte 60, przetarte 120 i wyszlifowane do zera na gładko.
Lakier wymieszałem i nałożyłem (nie za dużo), po zupełnym wyschnięciu lakieru mleczna powłoka nie znikła - schodek jest biały, niezależnie od tego, czy poprzedni lakier był zdarty, czy nie.
Odradzam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółowe opisanie sytuacji. Jest nam przykro, jeśli zakupiony lakier nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania kwestii obecności mlecznej powłoki z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by produkt odpowiednio spełnił swoją funkcję. Wszyscy chętnie służymy pomocą.

13.07.2017
Bardzo dobry lakier, bezzapachowy (jak schnie to śmierdzi mimo wszystko), łatwa aplikacja. Trzeba uważać z podłożami zniszczonymi kolkami fotela - wymagają nie przeszlifowania 120 ale zjechania bardzo głęboko - inaczej na podłodze zostaje ciemniejsza polakierowana plama. Nie jest to wina lakieru który na lekko podniszczonych podłogach (tj nie zdartych do gołego drewna) sprawdza sie świetnie.
02.10.2016
dosyć wydajny i łatwy do rozprowadzenia
daje bardzo efekty bardzo dobre
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak odświeżyć boazerię?

 • Wykończenie

  Zagrożenia dla drewna ogrodowego i sposoby ich usuwania

 • Wykończenie

  Lakierowanie parkietu – jak polakierować pakiet?

Ocena i komentarz dla:

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 2,5 l