Produkty

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 5 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 5 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 736475

|
Lakier renowacyjny umożliwia skuteczne odnawianie parkietów drewnianych – przywróci im naturalnie piękny wygląd, a jednocześnie zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt jest łatwy w aplikacji – sprawdza się nawet na starych warstwach lakierów, a rozprowadza się go za pomocą wałka lub pędzla. W ofercie znajdziesz też inne produkty tej marki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 5 l

Stopień połysku: połysk

Parametry logistyczne

Pojemność

5 l

Długość opakowania

19 cm

Wysokość opakowania

23.5 cm

Szerokość opakowania

19 cm

Waga brutto

5.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

40 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

60 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Czas schnięcia

między warstwami: 3 h; całkowity: 24 h

Ilość warstw

2 - 3

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Wydajność

do 12 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Informacje dodatkowe

odnawia zniszczone parkiety, odporny na zaplamienia i zarysowania

Nr referencyjny

107053

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Stopień połysku

połysk
Lakier renowacyjny stosowany jest podczas prac remontowo-wykończeniowych w miejscach, w których ułożono drewniane podłogi – sprawdzi się zatem zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w eleganckich lokalach użyteczności publicznej. Produkt cechuje się wyjątkową skutecznością, nawet jeśli jest rozprowadzany na starej warstwie lakieru – w związku z tym przed przystąpieniem do pracy nie musisz cyklinować powierzchni parkietu. Preparat możesz aplikować, korzystając z pędzla lub wałka, w zależności od tego, która metoda jest dla Ciebie wygodniejsza. Lakier pozostawia bezbarwną powłokę, a zatem eksponuje naturalne piękno drewna. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty tej marki i wybierzesz lakier odpowiadający Twoim wymaganiom.
Ocena
3 komentarze
13.07.2019
Tragedia. Przed pomalowaniem całych schodów zrobiłem test na jednym niemal niewidocznym schodku - na szczęście. Mimo zapewnień na opakowaniu, że nie trzeba zszorowywać całego lakieru, postanowiłem podzielić schodek na kilka części. Nieruszona poprzednia warstwa, przetarte 60, przetarte 120 i wyszlifowane do zera na gładko.
Lakier wymieszałem i nałożyłem (nie za dużo), po zupełnym wyschnięciu lakieru mleczna powłoka nie znikła - schodek jest biały, niezależnie od tego, czy poprzedni lakier był zdarty, czy nie.
Odradzam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółowe opisanie sytuacji. Jest nam przykro, jeśli zakupiony lakier nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania kwestii obecności mlecznej powłoki z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by produkt odpowiednio spełnił swoją funkcję. Wszyscy chętnie służymy pomocą.

13.07.2017
Bardzo dobry lakier, bezzapachowy (jak schnie to śmierdzi mimo wszystko), łatwa aplikacja. Trzeba uważać z podłożami zniszczonymi kolkami fotela - wymagają nie przeszlifowania 120 ale zjechania bardzo głęboko - inaczej na podłodze zostaje ciemniejsza polakierowana plama. Nie jest to wina lakieru który na lekko podniszczonych podłogach (tj nie zdartych do gołego drewna) sprawdza sie świetnie.
02.10.2016
dosyć wydajny i łatwy do rozprowadzenia
daje bardzo efekty bardzo dobre
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Zabezpieczenie altany przed niepogodą

 • Wykończenie

  Jak pozłacać elementy wyposażenia domu

 • Wykończenie

  Środki do renowacji drewna – wybór i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny połysk 5 l