Produkty

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 0,75 l

Kliknij aby powiększyć

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 0,75 l

Marka: V33

Marka: V33

Kod: 736470

|
Lakier renowacyjny umożliwi Ci samodzielne odnowienie drewnianych podłóg w Twoim mieszkaniu – sprawdza się zarówno na gatunkach europejskich, jak i egzotycznych. Produkt charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi, dlatego chroni parkiety przed zabrudzeniem i zarysowaniem. W ofercie znajdziesz też inne lakiery tej marki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 0,75 l

Stopień połysku: satyna

Parametry logistyczne

Pojemność

0,75 l

Długość opakowania

9.9 cm

Wysokość opakowania

11.9 cm

Szerokość opakowania

9.9 cm

Waga brutto

0.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Zawartość LZO w produkcie

40 g/l

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

140 g/l

Maksymalna wydajność z opakowania

9 m2

Zastosowanie lakieru

do parkietu i podłóg

Czas schnięcia

między warstwami: 3 h; całkowity: 24 h

Ilość warstw

2 - 3

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Wydajność

do 12 m2/l

Parametry indywidualne

Marka

V33

Informacje dodatkowe

odnawia zniszczone parkiety, odporny na zaplamienia i zarysowania

Nr referencyjny

107046

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny

Stopień połysku

satyna
Lakier renowacyjny przeznaczony jest do odnawiania podłóg wykonanych z drewna – z gatunków europejskich oraz egzotycznych. Doskonale sprawdza się na podłożach uprzednio lakierowanych, dzięki czemu nie musisz cyklinować parkietu lub usuwać z niego starej powłoki przed nałożeniem preparatu. Aplikacja środka jest wyjątkowo prosta, ponieważ wystarczy go równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni. Zabieg ten skutecznie zabezpieczy Twoje parkiety przez zabrudzeniami oraz zarysowaniami. Dla uzyskania jak najlepszego efektu zaleca się nakładanie 2 lub 3 warstw preparatu. W naszym asortymencie dostępne są również inne rodzaje lakierów tej marki, dzięki czemu zaopatrzysz się w produkt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
Ocena
3 komentarze
13.07.2019
Tragedia. Przed pomalowaniem całych schodów zrobiłem test na jednym niemal niewidocznym schodku - na szczęście. Mimo zapewnień na opakowaniu, że nie trzeba zszorowywać całego lakieru, postanowiłem podzielić schodek na kilka części. Nieruszona poprzednia warstwa, przetarte 60, przetarte 120 i wyszlifowane do zera na gładko.
Lakier wymieszałem i nałożyłem (nie za dużo), po zupełnym wyschnięciu lakieru mleczna powłoka nie znikła - schodek jest biały, niezależnie od tego, czy poprzedni lakier był zdarty, czy nie.
Odradzam!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak szczegółowe opisanie sytuacji. Jest nam przykro, jeśli zakupiony lakier nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania kwestii obecności mlecznej powłoki z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by produkt odpowiednio spełnił swoją funkcję. Wszyscy chętnie służymy pomocą.

13.07.2017
Bardzo dobry lakier, bezzapachowy (jak schnie to śmierdzi mimo wszystko), łatwa aplikacja. Trzeba uważać z podłożami zniszczonymi kolkami fotela - wymagają nie przeszlifowania 120 ale zjechania bardzo głęboko - inaczej na podłodze zostaje ciemniejsza polakierowana plama. Nie jest to wina lakieru który na lekko podniszczonych podłogach (tj nie zdartych do gołego drewna) sprawdza sie świetnie.
02.10.2016
dosyć wydajny i łatwy do rozprowadzenia
daje bardzo efekty bardzo dobre
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak malować meble?

 • Budowa

  Jak malować płyty OSB?

 • Wykończenie

  Lakierowanie parkietu – jak polakierować pakiet?

Ocena i komentarz dla:

Lakier renowacyjny do parkietu V33 bezbarwny satynowy 0,75 l