Produkty

Łańcuch zabezpieczający Master Lock 10 mm 200 cm

Kliknij aby powiększyć

Łańcuch zabezpieczający Master Lock 10 mm 200 cm

Marka: Master Lock

Marka: Master Lock

Kod: 119926

Dodaj pierwszą opinię!

|
Prezentowany łańcuch stanowi akcesorium niezbędne dla każdego rowerzysty. Za jego pomocą zabezpieczysz swój jednoślad na czas postoju. Produkt pokryty został nylonową tkaniną, która zabezpiecza go przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz uniemożliwia jego haczenie się. W zestawie dostępne są dwa kluczyki. Sprawdź także modele o innych długościach z naszej oferty.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 2 m

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

100 cm

Waga brutto

4.39 kg

Średnica

10 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

na zewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Master Lock

Informacje dodatkowe

2 klucze w zestawie

Nr referencyjny

8292EURDPSCC

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, osłona nylonowa

Kolor

czarny

Rower jest Twoim głównym źródłem transportu i często pozostawiasz go w miejscach bez zadaszenia, gdzie łańcuch, którym jest przypięty, rdzewieje pod wpływem deszczów i podmuchów wiatru? W takich sytuacjach dużo lepszym rozwiązaniem będzie prezentowane zabezpieczenie. Jego ogniwa pokryte zostały bowiem nylonową osłoną, która nie przepuszcza wody. Dzięki temu produkt ten posłuży Ci przez znacznie dłuższy czas. Tkanina uniemożliwi także łańcuchowi zaplątanie się w inne przedmioty, które przechowujesz w plecaku czy torbie w czasie podróży. Samo zabezpieczenie wykonane zostało z mocnej i wytrzymałej stali, co minimalizuje ryzyko, że zostanie przecięte lub zniszczone przez osoby trzecie. W szerokiej ofercie sklepów Castorama znajdziesz także łańcuchy do rowerów o innej długości. Sprawdź koniecznie!
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Kiedy możemy zabezpieczyć rower linką?

 • Narzędzia i artykuły

  Przegląd niezbędnych akcesoriów rowerowych

 • Narzędzia i artykuły

  Miejsce przyjazne rowerom - jak przystosować przestrzeń wokół firmy?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Łańcuch zabezpieczający Master Lock 10 mm 200 cm