Produkty

Łapka na mysz 2 szt.

Kliknij aby powiększyć

Łapka na mysz 2 szt.

Kod: 631373

|
Łapka na mysz to najlepszy sposób na usunięcie gryzoni z Twojego domu. Jest to produkt wyjątkowo prosty w zastosowaniu, a przy tym bardzo skuteczny. Raz na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o myszach, które zalęgły się w Twoim domu. Zapoznaj się także z innymi produktami z naszej oferty. Znajdziesz wśród nich pułapki na owady i gryzonie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

gł. 55 x dł. 105 x szer. 135 mm

Długość opakowania

10.5 cm

Waga brutto

0.097 kg

Szerokość opakowania

5.5 cm

Wysokość opakowania

13.5 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

STV104
Łapka na mysz 2 szt. to zestaw aż dwóch sztuk klasycznych pułapek na myszy. Obie łapki mają niewielkie rozmiary. Z tego powodu z łatwością umieścisz je w miejscach szczególnie lubianych przez myszy. Ciemne i ciasne przestrzenie będą idealne do położenia w nich pułapek. Łapka na mysz to produkt bezpieczny w stosowaniu. Nie zawiera żadnych substancji chemicznych. Jest tym samym bezpieczny dla zwierząt domowych. Pamiętaj jednak, by pułapki umieścić poza ich zasięgiem. Montaż zajmie Ci zaledwie krótką chwilę. Pułapka sprawnie łapie mysz i uniemożliwia jej ucieczkę. Dzięki temu gryzonie nie wrócą do Twojego domu. Jeśli w Twoim domu występują szczury, sięgnij po łapki dedykowane dla nich. Zapoznaj się także z naszymi pułapkami na owady i szkodniki.
Ocena
2 komentarze
06.09.2019
Darmowy karmnik na myszy. Jak by się nie włożyło przynęty (ciasno, luźno, itp.) zapadki nie działają. Karma wyjedzona i nic. Szkoda pieniędzy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli łapka nie spełniła Pana oczekiwań. Przypominamy, że istnieje możliwość złożenia reklamacji produktów działających wadliwie, z której skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

28.08.2019
Nieskuteczna po kilku próbach żadna się nie złapała są tańsze i lepsze
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli łapka nie podołała swojemu zadaniu. Zachęcamy do skorzystania z porady jednego z naszych doradców fachowych, który pomoże Panu dobrać produkt spełniający Pana oczekiwania.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się domowych insektów

 • Ogród

  Jak pozbyć się szczura

 • Budowa

  Jakie problemy czekają na nas w starej kamienicy?

Ocena i komentarz dla:

Łapka na mysz 2 szt.