icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Łaty

Strzałka w prawo

Łata niestrugana 20 x 30 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łata niestrugana 20 x 30 x 2400 mm
11,48
/ Szt.
4,78
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łata niestrugana w naturalnym, jasnym kolorze dobrze widoczna jest na ciemnym tle, co znacznie ułatwia pracę. Z pomocą oferowanego tutaj produktu wykonasz wszelkie prace remontowe, a także postawisz budynek od podstaw i wybudujesz konstrukcje drewniane. Produkt ma uniwersalne wymiary, co sprawia, że znajdzie zastosowanie podczas każdego rodzaju prac.

  Cechy i zalety

  Dostępny tutaj produkt to łata wykonana z niestruganego drewna, przeznaczona do wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Łata sprawdzi się podczas budowy konstrukcji drewnianych wewnątrz budynku oraz na posesji. Każda konstrukcja drewniana musi być wykonana z solidnego materiału, który zapewni jest stabilność oraz trwałość – oferowana tutaj łata sprawdzi się tu doskonale. Użyta do budowy więźby dachowej gwarantuje idealne podłoże do pokrycia dachu np. dachówką. Sprawdzi się też w czasie montażu okna dachowego, dla którego będzie wytrzymałym podparciem. Jasny kolor prezentowanej tutaj łaty niestruganej idealnie wyróżnia się na ciemnym tle, co znacznie ułatwia pracę, także po zmroku. W zależności od Twoich potrzeb – w naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje łat.

  • Naturalne drewno (sosna, świerk)
  • Szeroki wybór rozmiarów
  • Do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynku

  Specyfikacja techniczna

  Grubość produktu20mm
  Typ opakowaniaSzt.
  MateriałDrewno
  KolorNaturalny
  Kod produktu5906725208170