Produkty

Lejek do iniekcji Ultrament 5 szt.

Kliknij aby powiększyć

Lejek do iniekcji Ultrament 5 szt.

Marka: Ultrament

Marka: Ultrament

Kod: 935734

|
Zestaw lejków do iniekcji budowlanych to uniwersalne rozwiązanie, jeśli chcesz szybko i sprawnie zaaplikować zaprawę uszczelniającą, aby zakryć skutki zarysowania i rozszczelnienia elementów wykonanych z betonu i innych materiałów. Przy pomocy lejka bez trudu przeprowadzisz iniekcję wywierconych w murze oraz ścianach otworów.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 40 x szer. 16,5 x głęb. 6 cm

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

38 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

0.16 kg

Ilość sztuk w opakowaniu

5

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

iniekcje budowlane

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Ultrament

Informacje dodatkowe

możliwość wielokrotnego użytku

Nr referencyjny

59680000926008007

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Zestaw lejków do iniekcji to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się przy różnego rodzaju działaniach mających na celu ukrycie zarysowań i szczelin w elementach betonowych oraz żelbetonowych, a także w innego rodzaju materiałach. Wykorzystanie lejka pozwala na wprowadzenie do nich spoiwa uszczelniającego. Tego rodzaju produkt doskonale nadaje się do zastosowania przy przeprowadzaniu prac remontowych, renowacyjnych oraz wykończeniowych – zarówno wewnątrz, jaki i na zewnątrz budynku. Z powodzeniem wykorzystasz go również w warsztacie majsterkowicza. Przy pomocy narzędzia wykonasz iniekcję wywierconych w murze otworów, korzystając np. z klejów, uszczelniaczy i zapraw uszczelniających. Ułatwia on aplikację preparatów, dzięki czemu niezbędne prace przeprowadzisz szybko i sprawnie.
Ocena
2 komentarze
08.05.2020
Lejki są bezużyteczne, chyba, że samemu się je pouszczelnia. Używałem ich razem z preparatem "Suchy mur"tej samej firmy. Po kilku minutach od wlania go do leków wszystko miałem na podłodze. Dzięki nim zmarnowałem część płynu. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za opinię. W przypadku produktów, których opis  różni się od rzeczywistego użytkowania produktu istnieje możliwość jego zareklamowania. Można tego dokonać osobiście w sklepie, telefonicznie lub mailowo.

24.01.2017
Bardzo się przydają, jeśli ktoś chce być precyzyjny i zależy mu na estetyce wykonania. A w nowym mieszkaniu/domu chyba każdemu zależy...
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Co może nam się przydać podczas uszczelniania?

 • Budowa

  Sposoby na odnawianie powierzchni betonowych

 • Budowa

  Akcesoria do uszczelniaczy – przegląd materiałów

Ocena i komentarz dla:

Lejek do iniekcji Ultrament 5 szt.