Produkty

Lepik asfaltowy na zimno 18 kg

Kliknij aby powiększyć

Lepik asfaltowy na zimno 18 kg

Kod: 918843

|
Lepik asfaltowy znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ wykorzystasz go do klejenia papy asfaltowej lub samodzielnego tworzenia lekkich izolacji wodochronnych. Produkt przystosowany jest do stosowania go na zimno, wobec czego prace z jego wykorzystaniem będą przebiegały bardzo szybko – nie musisz bowiem uprzednio rozgrzewać substancji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

31 x 31 x 34 cm

Długość opakowania

30.6 cm

Wysokość opakowania

36.2 cm

Szerokość opakowania

30.6 cm

Waga brutto

18.8 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

stosowany na zimno, do klejenia papy asfaltowej oraz do wykonywania lekkich izolacji wodochronnych

Wydajność

0,6 - 1 kg/m2

Liczba warstw

2 - 3

Parametry indywidualne

Rodzaj

lepik do papy

Okres przechowywania

24 miesiące od daty produkcji

Nr referencyjny

BIC-LE-18

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

emulsja bitumiczna
Lepik asfaltowy to produkt, który z pewnością sprawdzi się podczas rozmaitych prac budowlanych, jak również znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Za pomocą tego środka będziesz bowiem w stanie samodzielne kleić papę asfaltową bądź tworzyć lekkie izolacje wodochronne – z pewnością przyda się więc podczas tworzenia lub naprawiania pokryć dachowych. Proces nakładania lepiku jest niezwykle prosty, ponieważ można go stosować na zimno – nie musisz więc specjalnie podgrzewać go przez użyciem. Dla jego prawidłowego działania zaleca się dokładne wymieszanie produktu przed użyciem oraz nałożenie kilku warstw. W naszej ofercie znajdziesz też inne produkty tej marki, więc wybierzesz środki potrzebne Ci do zapewniania poszczególnym elementom wysokiej trwałości.
Ocena
15 komentarzy
11.12.2019
Osad jest gesty jak plastelina . Ja go szpachelka wyciągnąłem i w kanty wkładałem nastepnie palniczkiem podgrzewałem i było dobrze
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że ostatecznie aplikacja produktu przebiegła sprawnie i spełnił on Pana oczekiwania. Zapewniamy jednocześnie, że przyjrzymy się bliżej kwestii wspomnianej gęstości lepiku, aby zweryfikować jej przyczynę.

06.08.2018
Też zostałem "z ręką w nocniku", kiedy miałem nadzieję, że tej masy wystarczy mi na pokrycie całego dachu, a ukazała się gruba warstwa osadu (myślę, że jest to wypełniacz w postaci mączki mineralnej). Rodzi się jednak pytanie, dlaczego producent nie umieścił w opisie wymogu dokładnego wymieszania produktu przed użyciem.
21.07.2018
Uważam produkt za pełnowartościowy i nie zgodzę się z opiniami poprzedników.

Lepik faktycznie na dole wiadra zawiera kilkucentymetrową warstwę ale nikt z fachowców nie wie jak podejść do zadania. Więc wytłumaczę. Trzeba wiertarki z mocnym silnikiem około 1500W i mieszadła takiego jak do betonu. 15 minut pracy i mamy wymieszany pełnowartościowy produkt.

Jeżeli smarujecie dachy tym lepikiem bez WYMIESZANIA to popełniacie duży błąd ponieważ rzadka konsystencja tego lepiku ma złe parametry.

Lepik ten kiedy jest produkowany ma jednorodną konsystencję ale kiedy leży w wiadrach to gęstsza frakcja (podejrzewam, że jest to jakiś piasek kwarcowy) opada na dno i przed użyciem trzeba koniecznie wymieszać do jednorodnej konsystencji. Czasem trzeba podważyć ten gęsty osad z dna jakimś prętem. Ja do tego używam zbrojeniowego pręta.

Pozdrowienia dla amatorów dekarzy :P
16.06.2018
Nie kupujcie tego g.....
Źle się rozprowadza, nie daje się wymieszać na dnie pozostaje jakiś osad.
Rzeby coś tym zrobić trzeba podgrzać.18.05.2018
żadna rewelacja
18.05.2018
nie warty nic
08.05.2018
Osad na dnie też mi się trafił(można go wykorzystać do lepienia większych dziur), ale lepik całkiem wydajny i łatwo się rozprowadza.
23.11.2017
u mnie na szczęście nie było problemu z osadem, generalnie całkiem dobrze się pracowało, choć znam też lepsze lepiki. ale i tak 4/5
06.11.2017
Potwierdzam osad na dnie na kilka cm. Parę kilo do wyrzucenia. Kupiłem dwa wiadra po 18kg i w obu to samo. Ale najbardziej wkurzył mnie fakt, że przez te bezużyteczne te kilka kilo nie dokończyłem pracy :(
12.10.2017
Mam zupełnie inną opinię. Moim zdaniem produkt spełnia oczekiwania
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Zewnętrzne sposoby na zabezpieczenie domu przed wilgocią

 • Budowa

  Jak naprawić uszkodzoną papę

 • Budowa

  Metody renowacji pokryć dachowych z papy

Ocena i komentarz dla:

Lepik asfaltowy na zimno 18 kg