Produkty

Linka zabezpieczająca Smith and Locke 15 x 3000 mm

Kliknij aby powiększyć

Linka zabezpieczająca Smith and Locke 15 x 3000 mm

Marka: Smith and Locke

Kod: 119937

Dodaj pierwszą opinię!

|
Linka zabezpieczająca do roweru sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy potrzebujesz przypiąć jednoślad w trudno dostępnym miejscu, gdzie nie sięga klasyczna, krótka blokada. Produkt wykonany jest z plecionej stali wzmocnionej osłonką z wodoszczelnego PCV. Jest zatem wysoce odporny na wpływ szkodliwych czynników atmosferycznych.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 3 m

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

17 cm

Waga brutto

1.3 kg

Średnica

15 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

rowery, ogrodzenia, bramy i meble ogrodowe

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Smith and Locke

Nr referencyjny

ZZ17003

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

linka stalowa pleciona, osłona z PCV

Zbyt krótkie blokady rowerowe sprawiają, że często masz problem z ich zapięciem w taki sposób, by Twój jednoślad był odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą? W takim razie z pewnością przypadnie Ci do gustu prezentowany produkt. Jest to długa linka, dzięki której z łatwością przypniesz rower nawet w trudno dostępnym miejscu. Wykonana została z plecionej stali, jest zatem elastyczna i odporna na wygięcia oraz załamania. Całość pokryta jest osłoną z wysoce wytrzymałego PCV, który chroni linkę także przed powstawaniem rdzy i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Produkt ten przyda się także w ogrodzie, do zabezpieczenia ogrodzeń i bram. Sprawdź także pozostałe blokady rowerowe – znajdziesz je w ofercie sklepów Castorama.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje zabezpieczeń rowerowych – jak wybrać najlepsze?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dbać o bezpieczeństwo – skuteczna ochrona dobytku przed kradzieżą

 • Narzędzia i artykuły

  Miejsce przyjazne rowerom - jak przystosować przestrzeń wokół firmy?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Linka zabezpieczająca Smith and Locke 15 x 3000 mm