icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Litera A samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Litera A samoprzylepna z PCV 2,5 x 4,7 cm grafitowa
7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna litera A to produkt, który zastosujesz do oznakowania drzwi, korytarzy, pomieszczeń publicznych lub skrzynek na listy. Produkt zamocujesz dzięki warstwie samoprzylepnej, co pozwoli zaoszczędzić czas. Element został wykończony w kolorze grafitowym, dlatego będzie prezentował się estetycznie w każdym wnętrzu.

  Cechy i zalety

  Grafitową, samoprzylepną literą A oznakujesz pomieszczenia użytku publicznego – biura, pokoje hotelowe czy gabinety. Element sprawdzi się także na skrzynkach na listy. Produkt został wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i posłuży Ci przez wiele lat. Grafitowy kolor sprawi, że produkt będzie doskonale prezentował się w jasnych pomieszczeniach. Dzięki temu będzie lepiej widoczny. Litera posiada uwypuklony front, dzięki czemu możesz ją dostrzec nawet z daleka, co ułatwi Ci odnalezienie poszukiwanego miejsca. Montaż elementu jest wygodny i łatwy dzięki samoprzylepnej warstwie, która solidnie przywiera do powierzchni. W szerokiej ofercie sklepu znajdziesz także inne modele tabliczek.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906681288599