Sezon rozpocznij od przygotowania zdrowej rozsady. Z pomocą przyjdą akcesoria produkcyjne oraz przyjazne środowisku nawozy, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dzięki nim stworzysz naturalny warzywniak od ziarenka, aż po plon. Poczuj satysfakcję, jaką daje wyhodowanie okazałych smacznych warzyw i owoców we własnym ogrodzie!

Dopilnuj, by Twoje rośliny rosły zdrowe i silne. Doskonałymi sprzymierzeńcami w walce o naturalny ogród, wolny od chorób, grzybów i pasożytów, będą przyjazne środowisku preparaty ochronne, które znajdziesz w ofercie Castoramy. Wspomogą prawidłowy wzrost warzyw i owoców dzięki naturalnym składnikom, dopuszczonym do stosowania na uprawach ekologicznych.

Chcesz zoptymalizować bądź zredukować zużycie wody oraz mieć zdrowe piękne rośliny w swoim ogrodzie? Idealnym wyborem będzie nawadnianie kropelkowe. Łatwo skonfigurujesz własny system: potrzebujesz tylko kilku komponentów i prostej instalacji. Stwórz go przy użyciu węży i złączy, wybierz kroplowniki, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i zacznij oszczędzać cenną wodę. Możesz też sięgnąć po gotowy zestaw – wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w wygodnym pudełku. Jeśli zamontujesz timer, będziesz mógł aktywować program nawadniania dokładnie wtedy, gdy rośliny będą tego najbardziej potrzebować.

Piękna, bujna trawa, wolna od chwastów, a także przyjazna Twojej rodzinie i pupilom? Tak, to możliwe dzięki naturalnym nawozom do trawników, które znajdziesz w ofercie Castoramy. W pielęgnacji zielonego trawnika pomogą także narzędzia takie jak wyrywacze, wycinaki czy nożyki do chwastów – wszystkie dostępne w naszym sklepie.

Wszystko, co rośnie, możesz przetworzyć i ponownie wykorzystać – to najbardziej efektywny sposób na zdrowy i ekologiczny ogród. Ułatwi Ci to kompostownik idealny do gromadzenia odpadów roślinnych. Umieścisz tu skoszoną trawę, usunięte chwasty czy zgrabione liście, a zmagazynowany kompost wykorzystasz do nawożenia warzyw i owoców rosnących w ogrodzie. Sprawdź kompostowniki dostępne w naszej ofercie!