Armatura Kraków to producent grzejników, baterii łazienkowych oraz armatury sanitarnej. Produkty marki, jako jedne z nielicznych na świecie, posiadają nawet stuletnią gwarancję bezawaryjnego użytkowania!

Armatura Kraków oferuje swoim klientom szeroki wybór grzejników i przyłączy grzejnikowych, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w lokalach użyteczności publicznej. Dzięki optymalnemu doborowi materiałów i zastosowaniu innowacji w procesie produkcyjnym, aluminiowe kaloryfery Armatury Kraków cechują się wysoką wydajnością i umożliwiają bezawaryjną eksploatację. Modułowa budowa i dostępność wariantów zróżnicowanych pod względem układu zaworów, pozwalają wybór grzejnika dopasowanego do specyfiki każdego pomieszczenia.

Loading...
Grzejnik aluminiowy Armatura Kraków G350F/10
Sprawdź
Loading...
Grzejnik aluminiowy Armatura Kraków Premium White biały 10 elementów
Sprawdź
Loading...
Przyłącze grzejnikowe Armatura Kraków lewe kątowe 50 x 50 mm
Sprawdź
Loading...
Mimośród uniwersalny Armatura Kraków 2 szt.
Sprawdź

Armatura Kraków to polska marka, której produkty znane są już od 1922 roku. Oferuje klientom wydajne i łatwe w regulacji grzejniki oraz kompleksowe wyposażenie łazienki i kuchennej strefy zmywania. Oferta marki obejmuje sprzęty wykorzystywane w strefach natryskowych, kąpielowych, umywalkowych i sanitarnych, w pomieszczeniach dostosowanych do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych, a także domowych salonach SPA. Sprawując pieczę nad każdym etapem produkcyjnym, poczynając od projektu po kontrolę jakości, specjaliści Armatury Kraków zapewniają klientom produkty z gwarancją nawet do 100 lat bezawaryjnego użytkowania. Jest to wyjątkowe nie tylko w skali Polski, ale i całego świata.

W asortymencie marki znajdziesz grzejniki, baterie oraz meble łazienkowe. Szeroki wybór ceramiki sanitarnej uwzględnia zarówno modele o tradycyjnym wyglądzie, jak i elementy wpisujące się we współczesne trendy. Dzięki temu produkty Armatury Kraków trafiają w gusta klientów o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach estetycznych.

Najwyższą jakość wykonania wszystkich oferowanych przez Armaturę Kraków elementów potwierdzają sami klienci oraz specjaliści, którzy doceniają kunszt jej projektantów na licznych targach, w których bierze udział. Tym, co dodatkowo wyróżnia firmę na tle innych, jest rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znalezienie rozwiązania korzystnego dla obu stron jest priorytetem dla pracowników obsługi klienta Armatury Kraków. Szybkie i sprawne wsparcie wzbogacone o przyjemny kontakt jest cechą, jaką szczególnie cenią sobie konsumenci.