Jednolity kolor

Gdzie sprawdzą się płytki ceramiczne Arte?
 

W tej kategorii znajdziesz płytki ceramiczne – jednolitego koloru od Ceramiki Arte do wykończenia ścian. Znajdziesz tutaj glazurę o klasycznych kwadratowych i prostokątnych kształtach, która sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, ale nie tylko. Możesz ją komponować z innymi produktami z tej samej serii, aby uzyskać spójny wygląd oraz ciekawą aranżację. Płytki ceramiczne – jednolitego koloru od marki Arte do wykończenia ścian doskonale sprawdzą się też w całym pomieszczeniu jako główne produkty wykończeniowe. Doskonale prezentują się na jednej ze ścian, np. wyznaczając strefę kąpieli.

Do ciekawych aranżacji przydadzą Ci się płytki ceramiczne – jednolitego koloru od marki Arte do dekoracji ścian. Mozaika może mieć przeróżne kształty, które są modne i wpisują w aktualne trendy aranżacyjne. Płytki ceramiczne – jednolitego koloru do dekoracji ścian podkreślą charakter w Twoim wnętrzu. Do wyboru masz też matowe albo błyszczące wykończenie.

Uzupełnieniem oferty są płytki gresowe – jednolitego koloru od Ceramiki Arte do wykończenia podłogi. Te wykorzystasz zarówno w kuchni, jak i w łazience. Gres szkliwiony gwarantuje idealny wygląd przez długi czas. Nie ulega uszkodzeniu nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Płytki ceramiczne Arte do wykończenia podłogi są też odporne na działanie mrozu, dlatego sprawdzą się np. jako okładzina schodów albo tarasu.

Seria FINESTRA

Seria MARGOT

Dlaczego akurat marka Arte?
 

Zwróć uwagę na to, jakie właściwości mają płytki ceramiczne marki Arte. Wytrzymałość to jedna z nich. Kafle nie tylko mają wyjątkowy kształt i pięknie prezentują się na ścianie w łazience, ale przede wszystkim mają długotrwałą żywotność. Przygotowane są również na wilgoć. Jeśli zależy Ci na solidnym wykończeniu wnętrza, wybierz płytki ceramiczne – jednolitego koloru od marki Arte. Wytrzymałość przełoży się na funkcjonalność wnętrza.

Powierzchnia jest też prosta w czyszczeniu, co przekłada się na estetyczny wygląd przez cały czas.

Zobacz pozostałe serie